Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen az alvás egy 24 órás...

Milyen az alvás egy 24 órás EKg-val,vagy vérnyomásmérővel?

Figyelt kérdés
Nektek mi a tapasztalatok ezzel? Nekem most van fent mindkettő,de nem tudok nyugodtan aludni tőle.Nagyon feszült vagyok így,mit tegyek?

2021. febr. 9. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Az EKG kibírható szerintem, de a vérnyomásmérővel elég vacak. Óránként megméri a vérnyomásod, nem nagyon tudsz majd aludni. De mivel egy napról van szó, kibírható, másnap majd kialszod magad.
2021. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Volt rajtam mindkettő... az ekg az olyan semmilyen azt leszámítva, hogy rajtad van.

A vérnyomásmérőt (nekem) úgy felszorították, hogy nehéz volt a következő napra mozgatni a kezem, nagyon elszorította a keringésem... (de tudom, csak balfasz volt az orvos, de szerencse az adatok jók lettek)


A témára térve az óránkénti zúgás, búgás irritáló, meg a kis doboz az oldaladon, de mér egyet, utána meg egy órán belül elalszol és majd reggel felkelsz, nem vészes az se :D

2021. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mind a kettővel sikerült aludnom. A vérnyomásmérő kellemetlenebb, akkor nehezebben aludtam el.
2021. febr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én simán aludtam vérnyomásmérővel, méghozzá kórházban, ahol 10x éberebben alszom mint otthon.
2021. febr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
EKG-t már kétszer kellett 24 óráig hordaniom. Hason fekve lehetett csak aludni vele, de nem volt vészes.
2021. febr. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is èrdekelne.Ma reggelbkaptam az EKG gépet.Hogy fogok vajon aludni.Max háton.
2021. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit késve, de ma volt rajtam. Most vettem le pár órája. Hát kicsikét gép függő is. Vannak nagyon elb*szott készülékek amik kék zöld foltosra szorítják a kart. Azt hittem rosszabbul fogok aludni. 2-3x felébredtem ahogy éppen méri, de abbahagyta és 5perc múlva aludtam is vissza, nem verte ki a szememből az álmot, reggel olyan volt mintha ezeket csak álmodtam volna.
2021. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!