Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez a hang a...

Mitől lehet ez a hang a gerincemnél?

Figyelt kérdés

Kissé furcsa hasonlat lesz.


Amikor csend van, és kinyújtózom (általában reggelente), akkor olyan hang jön a gerincem felől pár másodpercig, mint amit akkor hallunk, amikor megeszünk egy csomag robbanó cukorkát, ilyen szapora, kattogó, pezsgő hang


Mi okozhatja ezt?



2021. febr. 12. 09:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Találtam angol leírást is ahol erről számolnak be: [link]
2021. febr. 12. 09:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Par eve volt eloszor most az utobbi 2honapban volt egyszer ketszer. Megprobalom kihamozni mit irnak. Igazan azt hittem vmi vicc veletlen vmi. Fulem szokott meg huppogni ha beizzad.
2021. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mint ahogy írták, nekem is akkor van amikor éhesen felkelek reggel: olyan mintha valami áramlana a nyakamnál, de a gerincem felől jön a hang


Nagyon furcsa érzés, az biztos

2021. febr. 12. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekm elalvás körül szokott lenni. Mintha vmi vagy vki szürcsölné a levet a csigolyáim közt egy vékony kis szálon, érzem is meg hallom is ahogy szürcsög. De nagyon ritkán van életembe volt mondjuk 5-6 alkalommal, de elég emlékezetes. Kb3-4mp szokott lenni.
2021. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!