Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van rá esély hogy egy fél éve...

Van rá esély hogy egy fél éve kijött külső aranyeret orvos nélkül valahogy el lehet tűntetni?

Figyelt kérdés
Eléggé félek az orvosoktól de természetesen ha muszáj akkor el fogok menni. Ezért is halogattam fél évig. Nem használtam eddig semmit rá. Nem fáj, semmi baja nincs csak nem szép, hogy ott van. Van valami módszer amitől esetleg vissza húzódna?

2021. febr. 12. 21:12
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kérdezô! Kezelni kell, méghozzà Reparon krémmel és reparon kùppal, felvàlltva hasznàlhatod! Minden jòt!
2021. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Detralex tabletta vált be.
2021. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a doterra termékeit. Ha valaki ismerősöd foglalkozik vele, tud neked megfelelő keveréket készíteni.
2021. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Borzalmas ez a betegség... tényleg meg tudja keseríteni az ember életét. Nekem a Dr.Kelen Aranyér védőkrém, illetve a Dr.Kelen aranyér törlőkendő vált be. Kb. 1 éve már, hogy mindkettőt rendszeresen használom, mert ezt a pokoli érzést nem akarom újra átélni. Próbáld ki, hátha segít neked is. Szerencsére nem vészes az ára sem.
2021. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!