Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez inkább refluxos vagy szív...

Ez inkább refluxos vagy szív eredetű fájdalom?

Figyelt kérdés

A mellkasomnál kicsit balra a szívem felett fáj már egy ideje illetve magas a pulzusom. A fájdalom tompa jellegű , de fennáll már egy ideje. Refluxom van elég régóta , tehát hányingerem is gyakran van.

A kardiologiára csak márciusba tudok menni, hiába magán , nincs hely.


Szerintetek kihúzom addig ?

Bele se merek gondolni,hogyha tb által kéne intéznem, szerintem egy fél évet kellene várnom...



2021. febr. 14. 08:56
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ha rendszeressen magas a pulzusszàmod, akkor sziv eredetû a problémàd! Mindenképpen szakorvoshoz kell fordulnod!
2021. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyen van, csak nem magas a pulzusom. Ugyan úgy reflux. Bár én voltam tudoorvosnal is, mert kohogtem is. Azt mondta reflux lesz. Onnan mentem belgyogyaszhoz, irt fel 3 honapos savcsokkento gyogyszert. Elso honapom utan vagyok és nem mulik el a mellkasi fajdalmam. Ugyhogy kertem kardiologiara idopontot, biztos ami biztos. Nagyon nyugtalanito, hogy mostanaban egesz nap faj. Eddig csak hetente egyszer volt talán. Meg kozben be is oltottak pfizerrel, azota surusodott szerintem a fajdalom. De lehet csak veletlen. Veled mi volt?
2021. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet szív eredetű, de akkor inkább rohamszerűen, hideg izzadással jelentkezik. Legyen nálad Nitromint spray, csak a biztonság kedvéért. Egy nyugalmi EKG nem elég, terhelésest harcolj ki, ha ez sem mutat ki semmit, és van pénzed, kardioCT.

Amíg nem tisztázódik, tartózkodj a fizikai megerőltetétől. Napi egy Aspirin protect nem árthat, életet menthet.

2022. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!