Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy ember el tudná törni a...

Egy ember el tudná törni a saját kezét?

Figyelt kérdés
Az első, hogy én nem akarom, csak szimplán érdekel, hogy ez hogyan működik. Szóval ugye adja magát, hogy raversz egy kalapáccsal vagy csak egy ajtót rácsapsz és eltörik, de az én ujjamra már csaptak kalapáccsal teljes erőből és csak megzúzodott kicsit. A testvérem kezére meg egy ajtó csapódott rá egyszer és ott se történt semmmi. Szóval egyáltalán fizikailag lehetséges, hogy te magadnak direkt el tudd törni és, ha igen mégis hogyan?
2021. febr. 14. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, de nem mindenkinek törik könnyen a csontja.
2021. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát egyik volt osztálytársam gördeszkázott és elesett vele aztán maga elé tette a kezét (úgy hogy a másikkal ráfogott a csuklójára). Szegénynek szilánkosra tört (betonra esett), ha nagyon akarod akkor valami hasonlót biztos meg tudnál csinálni de baromira fájna. Szerintem kalapáccsal nem sikerülne max az ujjadat nem tudsz elég erőt kifejteni max inkább a bőrödet vernéd szét a csontok sokkal erősebbet mint hinnéd.
2021. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mentálisan nem túl defektes embernél a fájdalomtól való félelem felülírja a kísérletező kíváncsiságot, szóval nem menne. De ha csak az erőről és a dolog módjáról van szó, akkor persze, hogy lehetséges.

Azt viszont kötve hiszem, hogy valaki teljes erőből vert az ujjadra kalapáccsal, és nem tört el. Max ha felfújható, vagy plüss volt az a kalapács. -_-'

2021. febr. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!