Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Coronavirus tagadok, ezt...

Coronavirus tagadok, ezt mivel magyarazzatok?

Figyelt kérdés
Olvasom sok helyen, hogy a kormanyok osszeeskudtek ellenunk es szerveznek valamit. Minel tovabb akarjak bezarva tartani az embereket. De miert? Miert volna ez barmelyik vezetosegnek jo?

2021. febr. 14. 18:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
26%
Mert a korlátlan felhatalmazással bármilyen törvényt elfogadhatnak, lásd minden héten alkotmányt módosítunk amióta covid van. Nem lehet népszavazást választást rendezni stb stb.
2021. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Vilag szinten ertettem. Miert jo ez a vilag vezetosegenek, hogy a gazdasag romokban, az emberek mentalis egeszsege szintugy, es ki tudja meg milyen mentalis maradvanyai lesznek ennek az egesznek.


En nem vagyok virusellenes, azonban ezzel a durva korlatozassal nem ertek egyet, ez sem megoldas...

2021. febr. 14. 18:08
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Akiknek ilyen szélsőséges a véleményük, azoknak sok elképzelése van arról, mi a vélt valóság. Hallottam már olyan elképzelést, mi szerint az ú igazukat bizonyítja a Hősök terén megtartott demonstráció, leginkább annak központi kezelése, miszerint feloszlatták. Az érv szerint a szabad vélemény alkotásának jogát, valamint a gyülekezés jogát veszik el ezzel, s a közhiedelemmel ellentétben nem a baloldaliak gyülekeztek és nem is a vírustagadók.

Ki hitelt ad ilyesmiknek, ki nem. Gondoltam, megosztok egy közelmúltbéli eseményt és annak értelmezését...

2021. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Ezek netto f.szsagok, ezzel meg nem gyoztek meg... XD


Szeretnem megerteni oket, miert gondolkoznak igy, es mik az elkepzeleseik, de eddig meg nem sikerult.

2021. febr. 14. 18:11
 5/34 anonim ***** válasza:
0%

Ne akard megérteni őket.

Szükséged lesz még az agyadra.

Amúgy "coronavirus"? Furán hangzik egy magyar szövegben.

2021. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Bocsanat, nem elek Magyarorszagon, elgepeltem... >_<
2021. febr. 14. 18:20
 7/34 anonim ***** válasza:
40%
A gazdaság nem megy tönkre, csak az erőforrások helyeződnek át. Ha valaki pénzt veszít, más pénzt szerez.
2021. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
21%

Sajnos aki csak a cenzúrázott híreket olvassa soha nem jön rá pedig pofon egyszerű.

Az új törvények, alkotmányokkal a többi országot is sakkban tarthatják. Ahogy itt is vannak kivételesek, mint focisták, fodrászok úgy Kínában is. Pl a nem amerikai tulajdonú gyárak. És az 50 éves múltú ír észak ír határt is a korona vírusra hivatkozva akarják lezárni. A gyógyszer gyárakat már meg se említem.

A milliárdos maszkvásárlás, sikkasztás, korrupció, pénzmosás, és az EU is már a koronára hivatkozva osztja a pénzt.

Én azt kérdezném mit nem változtatott meg?

2021. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
8-as, amiket felsorolsz, az eddig is volt a vilagban. Koronatol fuggetlenul.
2021. febr. 14. 18:44
 10/34 anonim ***** válasza:
13%
te soha nem fogod megérteni.
2021. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!