Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális,hogy ennyi időt kell...

Normális,hogy ennyi időt kell várni a kardiológiára ?

Figyelt kérdés

Ahol én élek, itt már nincs rendes kardiológia vírus miatt,így csak magánba lehet menni, viszont múlthéten hívtam fel őket és csak márciusban tudok menni.

Addig az ember meg is halhat?!



2021. febr. 16. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de sajnos ez az átlag. Én is kaptam már így szívultrahang időpontot :(
2021. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szörnyű... úgy érzem egyre jobban fáj a szívem és a pulzusom is mindennap az egekbe, fizetek is érte és ígysem vagyok előrébb :(
2021. febr. 16. 09:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Budapesten a magán kardiológushoz egy hétre kaptam időpontot. Ha esetleg elérhető távolság és sürgős, érdemes itt is szétnézni doki ügyben.
2021. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha sürgős Utazz is érte, én is csak 100kmre találtam , helyben nem.

Megéri azt a plusz 5-10 ezret ha ilyen tüneteid vannak.

2021. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom helyileg hol keresel

Debrecenben találtam aki fogadott hamar.

2021. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer akartam menni neurológiára, azt mondta a titkárnő, hogy államiban 3 hónap, magánban 3 hét (ugyanahhoz az orvoshoz). Csak annyit válaszoltam, hogy kösz, nem, én most vagyok beteg. - Szóval ez nem a vírus miatt van, legfeljebb most még hosszabbak a listák, mint általában.
2021. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Miskolc és környéke, felhívtam 3 magán klinikát, Medicover, Erzsébet fürdő, Macroklinika. Mindenhol március körül van leghamarabb!

Debrecenbe is kinéztem egyet dr. Malkócs Zsoltot( ő is magán) és nála is március a leghamarabbi időpont....

2021. febr. 16. 13:20
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Dr. Kolozsvári Rudolf próbáldmeg

2021. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Debrecenben 2 hétre kaptam időpontot! Nem magánban
2021. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!