Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor kezdik oltani a Covid-19...

Mikor kezdik oltani a Covid-19 vakcinával a regisztrált 40 év alattiakat?

Figyelt kérdés
Az oltási sorrendben mikor kerülnek sorra a 40 év alattiak?

2021. febr. 16. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokára
2021. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van valami kóros betegséged?
2021. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
2: rettegés, paranoia
2021. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Tán jövőre.
2021. febr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Március vége, április eleje.
2021. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

[link]

Magyar orvosok hivjak fel a figyelmet, hogy a vakcina többet árt, mint használ.

2021. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak személyes tapasztalatot tudok mondani, elsőre a családunkban 30 év alatti kapta meg az oltást (Pfaizer félét), mert egészségügyi dolgozó volt, utána egy idős családtag, aki 80 év feletti, majd egy másik családtag, aki 40 év alatti, de nem egészségügyi dolgozó és nem is krónikus beteg, az indoklás szerint a munkakör miatt kapta, itt viszont már más oltóanyagot adtak (AstraZeneca), ill. vele kb azonos héten egy másik krónikus beteg családtag szintén kapott oltást ugyanabból a típusból.


Az egyes oltóanyagok között van hatékonyságban és mellékhatások tekintetében jelentős különbség, ill. mindegyiknél már kezd körvonalazódni kiknek nem ajánlott adni és nyilvánvalóan azokat a csoportokat kihagyják az adott oltóanyaggal, így fiatalabbak is hamarabb sorra kerülhetnek, főként arra számíthatunk, hogy az AstraZeneca oltóanyagot kapják meg ott az első csoportok szerintem, mivel ott életkórhatár van meghatározva ki oltható vele.

2021. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cukikutyus ***** válasza:

Elég gyorsan haladnak az oltásokkal,tehát kb.május-június.

Szüleim 70 évesek,őket már felhívták oltás ügyben,pedig 1 hete regisztráltam őket.

Én szerintem 43 évesen kb.április végére-május elejére sorra kerülök.

A fiatalabbak meg ezután.Meg szerintem attól is függ,hogy az adott településen hányan laknak,hányan krónikus betegek...stb.

2021. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!