Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet ez a fájdalom/érzé...

Miért lehet ez a fájdalom/érzékenység a bőröm felszínén ? Alkar, comb, mellkas, hát.

Figyelt kérdés

Időközönként előjön ez a probléma, hogy nagyon érzékennyé válik a bőröm felszíne, és ha hozzá érek, vagy simogatom, akkor nagyon kellemetlen érzés.

Legtöbbször alkaron meg a comb belső részénél van ez (elég nagy helyen) és 1 hétig is eltart.

De előfordul a hátamon, és a mellkasomon is, hasamon is.

És nagyon rossz érzés, mert a nadrág a lábamat piszkálja állandóan, a pulcsi meg a kezemet.

És nem tudom, hogy mi miatt.

De előfordulás szempontjából úgy van sorrendben ahogy írtam.

Egyetlen egyszer volt olyan, hogy a nyakamon is volt, és elkezdett SZÓ SZERINT "felkúszni" ez az érzékenység a fejemre.

Tehát a tarkómról egészen felülre a fejbőrömre a fejem tetejéig.

Ilyen még nem volt, és naponta lehetett érezni, hogy feljebb megy, és ahol még aznap előtt fáj, ott már nem fáj, pár centivel följebb kúszott.


És most ismét az alkaromon, és a combom belső részén van, és most csak a jobb karomon illetve mind a 2 combomon.


Mi lehet ez ?

Volt már hasonló valakinek ?

(És olyan mintha idővel cserélődne, azaz ha most a jobb kezemnél van, akkor majd 1 hét múltával simán elkezdi ezt a bal kezem is. És utána egy ideig megint nyugi.

A gyakoriságát illetően meg elég rendszertelen, legalábbis szerintem. Sajnos vagy szerencsére amint elmúlik, már nem js foglalkozom vele)

Köszi, hogy elolvastál!



2021. febr. 17. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2021. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vezess egy ideig étkezési naplót. Jegyezd fel, hogy miket ettél, és amikor előjön, nézd vissza az elmúlt 72 óra étkezéseit. Így ki tudod szűrni,mi okozza. Első blikkre nekem a tej, tejtermékek, fehér kenyér, péksütemények, világos helyen tárolt krumpli(a boltokban csak ilyen van), mogyoró ugrik be.

Mielőtt ebbe belevágsz, próbáld megfigyelni, hogy hideg levegő belélegzése során nem indul-e be.

2021. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszodat.

Nagyjából tudok rá válaszolni én is.


Nem nagyon szoktam tej terméket fogyasztani, nem tudom, annyira nem fogy.

Most 2-3 napja ittam minden nap tejet az igaz, azért mert csak az volt itthon :D

De nem jött elő.


Kenyérből ált. fehéret eszek, sütni meg szoktam sütiket, szóval az így van megoldva.

Pékségből nemigen szoktam.

Mogyorót sem ettem még ebben az évben :D


De megpróbálom feljegyezni.

Hátha.

Ami biztos, a krumpli nincs sötétben :D max árnyékban.

És a családban csak nekem szokott lenni.


De egyébként ez tudod, hogy mi lehet ?

(Ha már megvan, hogy mitől ?)

2021. márc. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!