Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki akit teszteltek titetek...

Whiteno kérdése:

Valaki akit teszteltek titetek hogyan teszteltek? Orbanyomták nektek a pálcikát? Ha igen mennyire?:OOOOOOOOO

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ne félj annyira nem veszés, de a rendes tesztelés orrbanyomós.
2021. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Eléggé fentről kell venni a mintát, kicsit kellemetlen, nekem inkább utána volt kellemetlen, szúró, csípő érzés volt a homlokomig, de abszolút nem vészes. Inkább amiatt érezhettem mert megsértik a nyálkahártyát és érzékeny. Ha befogod az orrodat utána zsepivel, akkor enyhül hogy picit fájdogál. Lehet mások ennyit sem éreznek.
2021. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Igen.

Számomra kellemetlen volt, kb az agyamig nyomta fel a csajszi. Utána meg a számba.. 🥴

2021. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
74%
Nekem totál nem volt vészes, nagyon paráztam miatta, de fele annyira sem volt fájdalmas meg kellemetlen, mint amire számítottam. Csak becsuktam a szemem és egy fél pillanatig se tartott. Utána nem tapasztaltam semmi rossz érzést, csakis annyit, hogy szuperül kaptam levegőt, kb olyan volt, mint mikor valami nagyon mentolos dolgot eszel és az kitisztítja az orrod :D
2021. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Szájból és orrból is vesznek mintát. Orrba egy elég hosszú, rugalmas pálcikát nyomnak elég mélyre ami kicsit kellemetlen érzés, de csak pár mp az egész, simán kibírható.
2021. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Az éber lobotómiához képest semmi volt, ilyenen rosszabb parázni...
2021. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Forgatták is nektek mikor bent volt? köszi az eddigi válaszokat
2021. febr. 17. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
XD
2021. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ismerős azt mondta kb olyan mint mikor levágta az ujját körfűrésszel.


És nem, nem poénkodott.

2021. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nagyban függ az "élmény" a mintavevő személy gyakorlottságától, ügyességétől és a páciens fejüregeinek anatómiájától (szűk vagy tág járatok). Nekem pillanatokig tartott csak, biztosan megforgatta a tampont, de olyan röpke pillanatig, hogy tényleg alig éreztem valamit. Persze, ha közben a pálcika hozzáér valamelyik nyálkahártyához, esetleg dörzsöli is, azt meg lehet érezni. Én még 1-2 órával utána is éreztem valami egészen aprócska valamit, de hát ez mégsem olyan, mint egy fogászati beavatkozás.
2021. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!