Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szorulás ellen a kúp mennyi...

Szorulás ellen a kúp mennyi ideig legyen bent?

Figyelt kérdés

Egyszer már probaltam akkor nem volt sikeres mert 20 perc után szinte egyben kijött a kúp is.

Mennyi időt kell kibirni?

Van szeklet inger csak nagyon keneny és fájdalmas


2021. febr. 19. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
eszel elég rostot? Iszol eleget?
2021. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, mostani probléma ,korábban nem volt jellemző rám talán 1 szer a 35 ev alatt és az étrendem nem változott.


Házi barkacs tippeket már probaltam most próbálnám a kúpot de félig

2021. febr. 19. 09:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Félek nem lesz jo .
2021. febr. 19. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Levolac szirup nagyon jó, de ilyenkor már lehet hogy próbálkozni kellene még a kúppal.
2021. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De mennyi idő alatt hat kb?

Mert a csomagoláson az volt 30 perc de nem volt feloldódva

Én nem értem miért felraktam rendesen pedig, aztán mégsem akart feloldódni. A kúp hibája ez ?

2021. febr. 19. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
A kúp hibája lehet, annak fel kell oldódni, a széklettel el kell vegyülnie, hogy oldja azt. De én is s Levolac-ra szavazok, mert ahhoz nem lehet hozzászokni, sok vizet kell inni mellé. ezt írja az útmutatója is. A hatóideje attól függ mennyire makacs a széklet. Meleg vízzel teli kádba üljél be minimum 30 percre, az is segíti a bélmozgást, valamit az óramutató járásával ellenkező irányú körkörös masszírozás. Ha ezeket mind együtt megcsinálod, akkor is órákba telhet.
2021. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!