Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy ideje hullik a hajam,...

Egy ideje hullik a hajam, szemöldököm és szempillám. A szemöldököm annyira, hogy a végétől indulva a fele eltűnt nagyjából 2 hét alatt. A hajam pedig a halántékomnál és a homlokom oldalán kezdett eléggé. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem használok semmi olyan kozmetikumot amit eddig nem, és azok is antiallergének. Minden este arcot tisztítok és nem fekszem le sminkben.

2021. febr. 19. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Irány a háziorvosod, SOS!
2021. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Voltam nála, azt mondta hogy ez nem vészes jön a tavasz, majd vissza fog nőni... 🙃
2021. febr. 19. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Vérképet csinált?
2021. febr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fogaid rendben vannak? A szuvas fog gócpont, és akár erre is képes.
2021. febr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2

Nem volt vérvételem, nem hajlandó elküldeni


3#

A fogaim rendben vannak, a mandulámmal vannak gondjaim. Sokat van begyulladva de nem szeretnék kiszedni a korom miatt.

2021. febr. 20. 10:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor marad a góckutatás.
2021. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

“Nem volt vérvételem, nem hajlandó elküldeni”

Ideje lecserélni ezt a dokit

2021. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Higanymergezes tunetei. Ettel vmit,amiben van vagy kaptsl olyan gyogyszert i jekciot? Nezd meg az osszetetelt...


Vashiany is lehet.

Csinaltass teljes verkepet.

2021. febr. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam. Elmentem a bőrgyógyászatra. Azt mondták semmi gond, menjek el a fogászatra, majd a fül-orr-gégészetre és mondjam azt,hogy góckutatás miatt küldtek.A fogászaton azt mondták minden rendben, nincs gyulladt fogam. A fül-orr-gégészeten közölték, hogy a manduláim miatt hullik minden szőr a fejemről. Kivették őket, azóta rendbe jöttem.
2021. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!