Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
4 éve szakítottunk a párommal, 1 évig külön voltunk. Az alatt az egy év alatt tönkre mentem, a legnagyobb gond, hogy nem tudtam aludni, altatót kezdtem szedni. Nem maga a párom miatt volt ez, hanem a magány érzése készített ki, több rokonom is meghalt addigra, rettegtem hogy egyedül maradok. 1 év után kibékültünk, az alvás egyre jobb lett, de magamtól csak 3 óra megy, utána mindig beveszek egy fél altatót. 3 éve szedem, mindig csak felet szedtem, nem kellett emelnem az adagon. Most is nyomaszt sok dolog, sokat rágódok mindenen, de más is rágódik, mégis tud aludni. Néha előfordul, hogy 5-6 órát alszok magamtól, ilyenkor csak negyed altatót veszek be, és másnap nincs semmi bajom, úgy értem nincs elvonási tünetem amiatt, mert kevesebbet vettem be (lehet, hogy ennyitől nem is szokott?). Mi lehet a baj, mért nem áll vissza minden? 4 évvel ezelőttig teljesen jól aludtam, 8 órát mindig végigaludtam felébredés nélkül. Megszokta a szervezetem, hogy 3 órát alszok, és már sosem fog visszaállni? Vagy van valami más lehetséges ok?
febr. 20. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichés
febr. 24. 08:22

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!