Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Pánikroham?

Mi lehet ez? Pánikroham?

Figyelt kérdés

Hónapok óta, egyre gyakrabban, rohamszerűen tör rám egy szörnyű érzés.. nem is tudom mihet hasonlítsam, előtte nem volt ilyen. Elszédülök, elzsibbadok, nehezen kapok levegőt, legszívesebben aludnék de olyankor az sem megy. Sokszor a sírógörcs is rámjön közben, és rengeteg negatív gondolat, érzés kínoz. Teljesen taccsra vág mentálisan és fizikailag is, szörnyű fáradtságot érzek egy egy ilyen “roham” után.

Kb 1 éve van ez nálam. Hol gyakrabba bukkan fel, van amikor hetekig semmi, de mostanában pl gyakran, hetente többször is akár.

Mi lehet ez? És hová fordulhatnék?

Elkeseredett 22L



2021. febr. 21. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges hogy panikroham. Nekem is mindig zsibbadással kezdődik.
2021. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DeMoR ***** válasza:
100%

Hello^^/


Eléggé annak tűnik.


A legnagyobb jó indulattal keress fel egy szakembert (pl.: kezdésnek a háziorvost, nekem ő segített keresni, de persze lehet a tied ennyire nem jó fej:/), mert ez már nem olyan kis téli depi dolog, amit egy kis én idővel megoldasz.


Remélem minél hamarabb sikerül a démonjaidat jól "segbe kukizni", hogy egy egy igazán jót tudj aludni, nem csak néha ;D


További szép *napszakot* ^^/

2021. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez pánikroham. Kérj segítséget a háziorvosodtól!
2021. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vesztibuláris migréned van.
2021. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!