Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Annyira ijesztő mi okozza ezt ?

Annyira ijesztő mi okozza ezt ?

Figyelt kérdés
En ejszaka ugy alszom hogy a fulem he van dugva füldugóval mivel a ferjem nagyon horkol kb 3 hete hogy eszrevettem hogy amikor bedugom este a fulem utanna elkezdek egy ilyen suvito hangot hallani es nem a fuldugo adja ki a hangot van hogy egy idore megszunik aztan ujra hallom ha kiveszem a dugot akkor ez megszunik.A masik pedig hogy olyan nyugtalannak erzem magam mikor lefekszek es aludni probalok almos vagyok en de olyan rossz erzes fog el enyhe szedules szavartsag erzet es nyugtalansag a vegtagokban annyira meg vagyok ijedve hogy mi lehet ez 25 eves vagyok lany van valami tipp hogy hogyan lehet megszuntetni ezeket a tuneteket elorre is koszonom

2021. febr. 22. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először is mindenképp menj el egy fül-orr-gégére.
2021. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az lessz amint tudok
2021. febr. 22. 23:04
 3/13 A kérdező kommentje:
Lesz*bocsi
2021. febr. 22. 23:05
 4/13 A kérdező kommentje:
De most is annyira rosz almos vagyok es nem tudok elaludni emiatt
2021. febr. 22. 23:05
 5/13 anonim ***** válasza:
jobbulást! szerintem biztos lesz megoldás rá.
2021. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen csak nem tudom mit tehetnek pl most is mert szeretnek aludni de ahogy becsukom a szemem olyan rossz erzes hogy szedulok es nem tudok nyugodtan fekudni es almos is vagyok
2021. febr. 22. 23:09
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak egy agyi vérállátási baj van..egyébként nyugi, mert nekem is valami hasonló bajom van azért figyeltem fel a kérdésre, csak nekem akkor amikor felkelek nekem is süvit mindent csinál.


Nekem is el kell mennem az orvoshoz vele, de holnap már talán tudsz is menni orvoshoz.

2021. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hat azt ketlem romaniaban elek es itt sajnos most nagyon rossz az orvosi ellatas meg a magan klinikakon is
2021. febr. 22. 23:18
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja es amit meg eszrevettem tegnap elott ota a jobb szememben sokkal nagyobb a pupillam mint a masikban es feny hatasara osszebb huzodik de utanna vissza all nagyobbra
2021. febr. 22. 23:19
 10/13 anonim ***** válasza:
A saját szív hangod. Nyugi.
2021. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!