Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a jobb kezem...

Mi okozhatja a jobb kezem kisujjának az első újpercének a zsibbadását?

Figyelt kérdés

Üdvözletem,

A jobb kezem kisujjának első ujjpercének a bal fele zsibbad. A tapintást érzékelem vele, de nem úgy ahogyan a többi ujjamon. Az utóbbi időben volt olyan, hogy a könyökömet ütöttem be az ajtófélfába vagy pedig a teljes jobb karomat elfeküdtem alvás közben az éjszaka folyamán. Okozhatják ezek esetleg? Ebben a vírushelyzetben nem szeretnék ezzel a piszlicsáré problémával orvoshoz futkározni, szóval olyanok hozzászólását várom, akiknek volt már hasonló problémája vagy esetleg sejti, hogy mi lehet ez.


Köszönök minden hozzászólást!



2021. febr. 23. 11:03
 1/1 anonim válasza:
Tudomásom szerint nagyon sok betegségre utalhat,a zsibbadád ilyen például a csigolyák elmeszeyedése is, ezzel elsődorban azt szeretném mondsni, hogyha továbbra is femt áll, esetleg rosszabb lesz vagy visszatérővé válik a tümrt, akkor mindenképpen vizsgáltassa ki a vírus helyzet ellenére is
2021. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!