Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Moderna vakcinát kaphatnék....

Moderna vakcinát kaphatnék. Kinél milyen mellékhatás jelentkezett?

Figyelt kérdés

Szaruhártyaátültetésem volt,hajlamos vagyok a magasabb szemnyomásra, magas vérnyomásom van.Természetesen megkérdezem az orvosomat, aki viszont nehezen, csak személyes találkozással elérhető, az oltási lehetőség pedig most adott.

Várjam meg a szemész véleményét /aki bizonyára nem mond nemet az oltásra/, vagy ne tétovázzak, ha elkapom a vírust veszélyesebb.



2021. febr. 24. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki, hogy jó anyagot kapsz, fogadd el amíg adott a lehetőség
2021. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 napig fájt a karom illetve oltás után gyengébb voltam és belázasodtam. De ez csak egy napig tartott. Utána már teljesen jól voltam.

De tudok olyanról akinek csak az oltás helye fájt, más tünet nem volt.

(Orvostanhallgató vagyok)

2021. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Kérd! 100x jobban jársz, mint valami kínai cuccal
2021. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszöünöm a válaszokat! Tudom..nem is dilemmáznék, itt a szemem az ami miatt hezitálok. Ezt pedig egy orvos sem fogja megmondani,hogy várható-e mellékhatás ebben a vonatkozásban. És persze ki az, aki még ezt fel is vállalná. Nincs folyamatban kezelésem, de arra nagyon kell ügyelnem,hogy a vérnyomásom ne legyen magas.
2021. febr. 24. 10:11
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
#3-as vagyok, én nem tudok ilyen mellékhatásról...szerintem a cost/benefit mérlegelése alapján az a legfontosabb, hogy covid ellen be legyél oltva, mert ha a szemnyomásod esetleg nőne is, az még mindig megoldható dolog
2021. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is azt ajánlom, hogy fogadd el! Az egyik legjobb, ami elérhetőbb most a piacon.
2021. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,kértem az oltást! :)
2021. febr. 24. 11:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, szerdán kapom meg az oltást, nekem is alapvetően magasabb a szemnyomásom, igaz gyógyszeresen tökéletes szinten van tartva. Volt ezzel kapcs. bármi problémád az oltás után?
2021. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül nem Modernat kaptam,Sinopharmot. Mindkét oltást megkaptam,minimális mellékhatás volt,a szememet nem érintette. Igaz,a másodikot pár napja kaptam csak.
2021. máj. 10. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!