Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez vajon Hashimoto lenne?

Ez vajon Hashimoto lenne?

Figyelt kérdés
Egy ideje(kb fél éve) Euthyroxot szedek pm alulműködés miatt. Most az endokrinológus minden hormont megnézetett, a tsh, t3, t4 rendben, anti TG is, az anti TPO viszont kicsit magasabb(81,40 ref.:<60). Ultrahang teljesen negatív . Gyermekkorom óta vannak pm gondjaim, akkor is alulműködésem volt, de kb 20 évig utána semmit nem szedtem. Néha megnéztük a pm hormonjaim plusz a tsh-t, volt úgy, hogy kicsit kilengett, s volt normális tartományban is Viszont arról nem tudtam, hogy autoimmun lenne. Dokihoz csak később tudok visszamenni, s érdekelnének a tapasztalatok.

2021. febr. 24. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb menj orvoshoz a hashimoto nem játék en mar csak tudom .Az orvosok semmit nem tudnak róla. Magadat kell gyógyítani. Sport dieta gluten laktoz mentes étrend. Nekem mély depresszióm lett tőle.

Most szét vagyok hajtva alig elek. Minden nap egy orat edzek es sehova nem haladok .

2021. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A téma Mo-i felkent szakértője Kokavecz Katalin. Ő Amerikáig ment, mire megtalálta a gyógymódot. A Fb-on megtaláljátok.
2021. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!