Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan akinek öngyilkos...

Van olyan akinek öngyilkos lett a testvére?

Figyelt kérdés

Nővérem 35 évesen lett öngyilkos pár hete kiugrott a 6 .emeletrol.

Sose gondoltuk volna,mivel semmi nem látszott rajta és mindig jókedvű volt.

Nem is ertem, miért tett ilyet, mikor állandóan programokat szervezett.

Még halála előtt egy nappal is jókedvű volt.



#öngyilkos #beteg #Halalozas
2021. febr. 24. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy kívülről jókedvűnek tűnt, nem biztos, hogy valóban az volt :( Részvétem
2021. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a féltesóm lett az. Fiú volt 27 eves volt.
2021. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
2021. febr. 24. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Reszvetem.

Ez a baj a mentalis problémákkal sajnos. Sokan a csaladot hibaztatjak, mert “miert nem lattak rajta”, holott a problemak masok szamara nem annyira feltunoek, egyaltalan nem ugy elik meg a helyzeteket, a kis utalasokat, mint a depresszioval kuzdo fel. Sokszor maguk az “aldozatok” is idejarnak fel gyakorira, hogy miert nem latja senki, mi bajuk, miert nem segit senki. Ilyenkor eloszeretettel hordanak itt le minden csaladtagot.

De nem hibaztatok, nyugodj bele. Nem tudhattatok, ha rejtegette. Ha igazan akart volna, kert volna segitseget. O mar ebbe bele volt torodve, nem mostani problema lehetett ez. Azert volt boldog szerintem, mert tudta hogy meg fogja tenni.

2021. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ha valaki tényleg depressziós, nemhogy nem látod rajta, de még rejtegeti is, mivel ő is boldog akar lenni. Nagyon-nagyon sajnálom, remélem már egy jobb helyen van.
2021. febr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5. Igazad van! Én depressziós vagyok. Kifelé viszont próbálok más képet mutatni.
2021. febr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem ♥️😔

Egyébként Énis depressziós vagyok és szorongásaimtol szenvedem...nagyon szégyellem magamat emiatt és nem is merem még szóba sem hozzni nem hogy segítsek kérni!

Bizakodva várom hogy jobban legyek idővel! De erre szinte semmi esély.

2021. febr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós vagyok szorongásokkal. Annyit tudok mondani, hogy valószínű senki nem mondaná meg rólam. Miközben a magány felőröl teljesen, sokszor sírom magam álomba, illetve jó ideje vagdosom lábam/karom, hogy legalább a fizikai fájdalom elvonja gondolataim. 31/F
2021. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Testvérem nincsen, de sajnos sok ember a környezetemben öngyilkos lett. A mellettem lévő suliban 2 "tini" lett öngyilkos 14-15 éves korában a suliban 1 évfolyamtársam, és 1 ismerősöm. Az évfolyamtársam elvileg családi gondok miatt, a másik meg egy lány miatt ő ült mellettem angolon, és felakasztotta magát egy játszótéren, a másik srác meg vonat elé ugrott:/. Na meg persze nagypapám akit alig ismertem szintén öngyilkos lett idős korára, mert már szinte vak volt, és gondolom belebetegedett ebbe hogy nem tud semmit kezdeni magával, amúgy is alkesz volt csóró egész életében. Nem könnyű dolog sajnos, és sokaknál ez nem is mutatkozik, mert egyszerűen aki komolyan gondolja sokszor nem szól a külvilágnak és nem lehet segíteni nekik. Nagyon sajnálom a testvérem, kívánom hogy nyugodjon békében, és bármi is volt a baj megnyugvást találjon.
2021. márc. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!