Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkaptam a koronát, tegnap...

Elkaptam a koronát, tegnap jött a 40 fokos láz, fejfájás, mára jobban vagyok, akkor túléltem vagy lehet még lélegeztető?

Figyelt kérdés
2021. febr. 25. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Öregember vagy, esetleg krónikus beteg?

Mert csak akkor vagy veszélyben, mint az összes többi hasonló vírusnál.

2021. febr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ne gondolj ilyenekre. Pihend ki magad, elég sokáig lehetnek még mindenféle tüneteid. Az jó jel ha javulás mutatkozik, de vigyázz magadra.
2021. febr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
35 éves de krónikus beteg, máj és vesebetegséggel... de most magától lement a láz és enyhült a fejfájás.
2021. febr. 25. 07:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tartsd be az összes utasítást, amit az orvos adott, az ember ennyit tehet. Ha érzed, hogy romlik az állapotod, hívd fel.
2021. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Orvos fel sem vette, gyorsteszttel pozitív nomeg sorba kidőlt a munkahelyen mindenki.
2021. febr. 25. 07:52
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Akkor a központi ügyeletet hívd fel, azt fel fogják venni.
2021. febr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aztán már minek ha jóeséllyel mostmár javuló tendencia vagyok? Mire kiér a tesztelőcsapat negatív leszek.
2021. febr. 25. 08:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy negatív leszel, napok múlva is rosszabbodhat az állapotod, jobb ha felhívod őket, megvizsgálnak, esetleg gyógyszer is kell.
2021. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ma egész nap nem megy már fel a lázad akk valószínű túl vagy a nehezén.

Viszont még napokig jön még majd a hát, meg a mindenhol fájás. Néha nehéz aludni is, elmegy az ízérzékelés stb. A láz az esténként még vissza jöhet. Ha már este se jön vissza, és tudsz aludni akkor már nyerő a dolog. De ennek nagyon elhúzódó tünetei vannak..

2021. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!