Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet védettségi...

Hogyan lehet védettségi igazoláshoz jutni?

Figyelt kérdés
Szeretnék védettségi igazolást szerezni, amire 3 lehetőség van, de nem tudom, hogy lehetne a leggyorsabban szerezni. Az oltást hónapok múlva kaphatom meg egészséges fiatalként, ezért az nem valós lehetőség (regisztráltam már, de nem szeretnék hónapokat várni a kártya megszerzésével). Az antigén tesztre megéri kifizetni a 11000 Ft-ot? Valahol elérhető az, hogy hogyan működik ilyen esetben az igazolás megigénylése? Esetleg jobban megéri keresni egy fertőzött ismerőst, és elkapni a fertőzést? Az már egyáltalán nem érdekel jelen helyzetben, ha belehalok a vírusba, az életem már így is tönkrement. Nekem szimpatikusabb ez a megoldás, mert nem kéne fizetnem semmit (ha sikerül ingyenes tesztelést intézni a háziorvoson keresztül), így is a csőd szélén állok anyagilag.

2021. febr. 25. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Aztán minek? Nem jogosít semmire.
2021. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Antigén teszt felesleges ha még nem kaptad el. Én elkaptam és még nekem is negatív :p.

De minek neked ez az igazolás?

2021. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kínai piacon biztos lesz, mint minden, ezeöccáz.:) Első oltás után egy kártyát adtak, amin szerepel, hogy melyik oltást kaptam, és mikor várható a második.
2021. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!