Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van/volt bűntudatotok, ha...

Van/volt bűntudatotok, ha betegséget szimuláltatok?

Figyelt kérdés
Jelenleg úgy érzem, teljesen kifáradtam, nem bírom az iskolát. Már a kórházba is elküldtek, de nem jöttek rá a dologra. Normális, hogy bűntudatom van?

2021. febr. 26. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire normális, de azért a hazugság egy elégg fontos skill az életben, szóval szokj hozzá. Ha az igazság lelombozó és még több problémát vonna maga után, akkor jobb az eltitkolni. Ezt jobb mihamarabb megtanulni.
2021. febr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt. A szüleim mindig megengedték, hogy otthon maradjak pár napot, ha akarok, amíg le tudták igazolni. Mindig azt mondták, inkább mondjam meg kerek perec, hogy iskolaundorom van, legalább ne aggódjanak amiatt, hogy beteg vagyok. (Amúgy mindig szinte kitűnő voltam, szóval nem volt rám ez rossz hatással.)
2021. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van. Aztán valamiért amit bekamuztam telleg megbetegszem
2021. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!