Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üdv. Esetleg itt van aki...

Üdv. Esetleg itt van aki pszichológiát tanul, vagy pszichológus? Szükségem lenne a segítségére.

Figyelt kérdés

16 éves fiú, aki pánikrohamokkal küzd.

Külföldön élek, nem tudom teljesen a nyelvet, nem tudok pszichológushoz menni.



2021. febr. 27. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez nem egy olyan dolog, amit egy névtelen valakivel aki szakembernek állítja magát, kéne meg internet-diagnosztizálni. Másrészt aki meg tényleges szakember, az szerintem nem fog a szabad idejében igyen dolgozni.
2021. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Mellesleg a pánikrohamokkal való küzdés az már sokkal inkább pszichiáter asztala mint pszichológusé.
2021. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok szakember tart online konzultációkat a vírushelyzet miatt. Én a helyedben egy pszichoterapeutát keresnék.
2021. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok pszichológus dolgozik online. Keress fel egy magyar pszichológust, aki online van és ez egy jó lépés szerintem.

Én pszichológiát tanulok, de így se mernek nemi semmi konkrétat mondani mert ez nagyon összetett

2021. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!