Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak? (a...

Szerintetek mit csináljak? (a többi lent)

Figyelt kérdés

1 hónapja elestem a kertben és kificamodott a jobb könyököm. 3 hétre kaptam síngipszet. Most szerdán vették le a kezemről, de nem bírom hajlítani és fel van dagadva olyan, mintha vizes lenne. Az orvos nem mondott semmit, hogy mit csináljak. Flector port és Algopyrint szedek, illetve Diclac kenőccsel kenem, de csak minimálisan javult a helyzet. A Covid miatt nincsen rehabilitáció sajnos, így itthon próbálgatok gyakorlatokat csinálni.

Szerintetek normális az, hogy alig bírom hajlítani a könyököm?


Köszönöm a válaszokat :)



2021. febr. 27. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Menj vissza az orvoshoz és kérdezd meg, hogy ez normális-e.
2021. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális hogy alig bírod hajlítani. Ne felejtsd el 3 hétig gipszben volt mozdulatlan. Gyógytornára lenne szükséged, hogy szép finoman visszaszokjon a megfelelő gyakorlatokkal. Mi felénk vannak kezelések, gyógytorna. Járj utána jobban , hátha máshol van. Neked nagy szükséged van rá.
2021. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a része normális, hogy nem nagyon tudod mozgatni, 3 hét alatt valószínűleg a szalagok is le tapadtak egy kicsit.

Fájdalomra a Flector tapaszt próbáld ki (nálam csodát művelt), viszont el kell kezdeni átmozgatni.

Tudom, hogy ez magadnak nem megy, mindenképpen kellene egy gyógytornász, mert vagy géppel (ez elég ritka), vagy kézzel valaki másnak kell átmozgatnia.

2021. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!