Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Evolucionárisan miért nehezebb...

Evolucionárisan miért nehezebb elérnie a nőknek az orgazmust?

Figyelt kérdés
Az orgazmus létezésének okát tudjuk: a ritmikus izomösszehúzódások segítik eljuttatni a hím spermáját oda, ahova kell, illetve egyfajta ösztönzés is. A férfiak gyorsabban érik el a csúcspontot, mert így könnyebb minél több nőt teherbe ejteni. A nőknél miért sokkal nehezebb elérni? Hüvelyi orgazmusra gondolok, nem csiklóira.

2021. febr. 27. 18:33
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

19,20

A szex mindig elvezheto volt, ez egy osztonzes arra, hogy parosodjunk. Ha nem igy lenne, senki sem szexelne, igy ki is halnank. Fogalmam sincs, hogy ez most miert relevans. Senki sem allitotta, hogy ne elvezzek a nok a szexet.

2021. febr. 27. 21:05
 22/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem az evolúció miatt.... A tàrsadalmi faszsàgok miatt....
2021. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szóval a társadalmi butaságok végett van az,hogy a nők nehezen élveznek el,ha egyáltalán elélveznek? Valaki elmagyarázná? Ezt nem értem
2021. febr. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
37%
23:régen nem volt szabad a nőknek is élvezni. A pasi bedugtam, kivette, ennyi. Azért voltak a híres kurtizànok, mert ők valódi élvezetet nyújtottak, és ők is élvezték. A feleségek akkoriban nem. Féltek a teherbe és és tőle, a nemi bajok tól, ha jó Uruk elkóricàlt valami nyilvànoshàzba.
2021. febr. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

ez mind?:/

ezt nem is tudtam

2021. febr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
81%
21:macskàkat làttàl màr? A hím tépi a nőstény fülét, szőrét. A nősténynek fàj. Mégis szaporodnak. A legcédàbb csajmacsek, akinek legtépettebb a füle. (Bocsi, rossz a humorom, de igaz).
2021. febr. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Na ott vannak a DNS-Ben közeli rokonaink a csimpánzok, akiknél a szex fajfenntartási szerepet játszik és ott vannak a bonobók, nos, hát hogy is fogalmazzak, azok szó szertin bsznak mindnenre. Amíg a csimpi egy idegen majmot széttép, akár egy tücsök a 8ból,addig a bonobók egyből párosodni kezdenek a feszültség csökkentésére.


A macskák nagyon messze állnak az embertől, ezért nem jó példa. Ráadásul kevés fáj élvezi a szexet. Az embernek ez kivaltsága, hogy ez jó és nem csak utódnemzésre alkalmas.


Én nem látom, hogy társadalmilag miért lenne ez így. És nem szól a fáma előbbiekben arról, mióta van ez így. Az, hogy én nem hallottam róla, nem jelenti, hogy nem így van, de nekem ez hihetetlen, hogy törvény tiltotta volna a nők szexuális életében az élvezetet. Erről mesélj már bővebben valamit, kérlek.

2021. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Vitatkozzunk màr, olyan okos vagy! Végre egy értelmes ember. Ezt komolyan írtam.
2021. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!