Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltelt fél év az utolsó...

Eltelt fél év az utolsó vérplazmaadásom óta, mi a teendő ha újra menni szeretnék?

Figyelt kérdés

Sajnos pont november első feléven mentem. Elöször túl estem a kivizsgáláson majd következő héten a plazmaadáson utánna zárt az egyetem így nem tudtam adni. Viszont most 1-2napot a városban vagyok hetente és szeretnék ismét menni, de úgy tudom fel év után ujra kivizsgálnak és félévente vagy évente véradás is kötelező. Kellemetlennek érzem mert most milyen már hogy féléve voltam utoljára és most megint kivizsgálásra megyek ugy, hogy eddig csak egyszer sikerult plazmat adni.. Ha felhívom őket mit mondjak? Vagy mi ilyenkor a teendő?

Plusz most van egy friss inzulin, pajzsmirigy, vérvétel, vizelet kivizsgált leletem ezzel szerintetek kiválthatom az ő vérvételüket vagy nem lehet, nem elég?



2021. febr. 28. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha felhívod őket, ezt mondd:

"Eltelt fél év az utolsó vérplazmaadásom óta, mi a teendő, ha újra menni szeretnék?"

2021. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!