Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2021 márciusában COVID miatt...

2021 márciusában COVID miatt tenyleg nem adnak ki háziorvosi es uzemorvosi vizsgálatra beutalót?

Figyelt kérdés

Most utasított el a háziorvosom asszisztensnője, hogy a mai naptól nem adhatnak ki beutalót, még akkor sem, ha munkaba álláshoz kell! Ezt mégis hogy?!?!


Kihez lehet fordulni?! Ez elképesztően hihetetlen es nem hagyom ennyiben!



#üzemorvos #COVID #Háziorvosi beutaló
2021. márc. 1. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell folyton orvoshoz járkálni? COVID-os vagy, akkor maradsz otthon karanténban. Mit nem lehet ezen megérteni? Nem egyértelműek a szabályok, vagy olvasási nehézségek?
2021. márc. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Te minek tamadsz az emberre! Ha nem tudsz értelmes valaszt adni??? Szerinted jo kedvembol kell a beutaló???? Gondolkodj mielőtt kommentelsz! Irtam, hogy munkaba álláshoz sem ad!!!


Nekem képzeld munkaba álláshoz kell Közelezo beutaló vizsgalatokhoz, Kedves Rosszindulat!!!!

2021. márc. 1. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Az asszisztensnő mondta, hogy a covid miatt? Megkérdezted tőle? Ő csak jobban tudja, mint mi itt a Gyakorin.
2021. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Felhívtam még ket masik háziorvost, akik azt mondtak ilyen rendelet nincs, ők ugyanúgy adnak ki március 1jetol!


Ez a kedves asszisztensno pedig arra hivatkozott, hogy “mától, tehát március 1jetol nincs beutaló kiadás”!!!!! “Kormányrendelet”

Ez mondom abszurd! Mert munkaba álláshoz meg kötelező a vizsgálat, ami beutaló köteles, es nekem

Szükségem van ra! Elektronikus úton vagy személyesen de kell! Erre vitázott, hogy senkinek se adható ki mar mától!


Érdekes mas háziorvos kiadnak! Egyszerűen nem tudom hogy lehetne kikérni?!?!

Ilyet megtehetnek????????

2021. márc. 1. 16:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah Es igen! Egyertelmu, hogy “asszisztens jobban tudja”(ezen esetben pont nem ugy tunik), de gyakorin meg hatha van egy felvilágosult ember, aki epp olvassa es tud értelmes, segítő valaszt adni, amibe kapaszkodhatom. Nem unalombol irtam ki a kérdest! Az ember mindig remél!
2021. márc. 1. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi cégünknél (többezer alkalmazott) márciustól nincs alkalmassági vizsgálat. Egy kérdőívet kell kitöltenünk, amelyet értékelni fog a doki, majd az alapján minősítenek alkalmasnak. Mai infó, az üzemorvostól személyesen.
2021. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! De egy kérdőívbol hogy derül ki, hogy nincs e valami betegseged? Nekem szociális szférába kell, es ugye különböző egészségügyi vizsgálatok kellenek.
2021. márc. 11. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!