Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Várhatom, hogy holnap kapok...

Várhatom, hogy holnap kapok sms-t vakcinaügyben?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy alulműködésem van, amire szedtem gyógyszert, de kb 1 éve már nem szedem.

Illetve inzulinrezisztenciám is van, de erről külön kiállított papírom nincsen, viszont voltam már pár alkalommal cukorterheléses vizsgálaton, illetve endokrinológián is.


Jelenleg nincsen kezelve egyik sem, de korábbi leletek vannak.


(Ha vége a covidnak, tervezek utánajárni a dolgoknak, szóval a felelőtlen stb dolgoktól kérlek kíméljetek)


Ezek alapján, ha vannak korábbi leleteim, esélyes, hogy behívnak oltásra vagy van valami idő, amit figyelembe vesznek a krónikus betegeknél, hogy mióta áll fenn, vagy van-e kezelve vagy bármi?



2021. márc. 3. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem is ez érdekel, én is 60 alatti krónikus vagyok. Szeretnék is oltást, az Astra zeneca megfelelő lenne, de én sem tudom, hogy behívnak-e. Ha nem, akkor olybá veszem, hogy már megint a szemünkbe hazudtak. Ha 74 ezer Astra oltóanyag van erre, szerintem mi beleférhetnénk.
2021. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem kezelteted a pajzsmirigy betegséged már 1 éve akkor nem számítasz krónikus betegnek. És nem minden krónikus betegség számít most a Covid szempontjából. Krónikus gerincbeteg vagyok, nem fognak behívni.
2021. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi leszek, be hivnak-e? Mert már szinte mindenkit elém vettek. Nem igazságos! Nekem is van sok betegségem. Ha nem hívnak be hétvégén, akkor folyamatosan az orvost fogom hívni. Egy hónapja azt mondta nekem hamarosan sorra kerülök. Az emberek türelme is véges.
2021. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak jelzem, hogy 70 vagyok és még sehol semmi, miközben naponta jönnek a híradások, hogy egészséges huszonéveseket is behívtak már oltásra.
2021. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A mi körzetünkben még egyáltalán nem oltanak 60 alatti krónikus betegeket, sőt, még a 70-esek sem kerültek sorra. A szomszéd településen már az egészséges egyetemistáknak is felajánlották a kínait.
2021. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor mindenhol szuper a helyzet.....


Bízom benne, hogy mielőbb megkapja mindenki, aki szeretné.

2021. márc. 3. 18:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De hogy lehet városok között, és városon belül is, ekkora különbségek? Én is hallottam, hogy vannak olyan körzetek, hogy már a krónikusak is mind be vannak oltva! Igaz, ott nagyon a szívén viseli az orvos az emberek sorsát. Azon van, hogy minél előbb, minél többen megkapják az oltást.
2021. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meg van adva, hogy milyen számról jön majd az sms, vagy jóakarók is szórakozhatnak kamu sms-sel?
2021. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Időközben ismét változtattak rajta. Most hétvégén a 18 - 65 év közötti alapbetegségeseket oltják kb. 74ezret az Astrával.


Az egészséges idősek meg le vannak szarva, hiába is regisztráltak még a legelején.

2021. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mikor küldenek sms? Ha például hétvégén kell menni oltásra, akkor holnap jön sms? Felhívtam az orvosomat, azt mondta a krónikusakat már csak oltópontokon olthatják a továbbiakban. Ők csak az időseket olthatják. Megint máshogy van. Nem lehet már követni ezt.
2021. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!