Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka az időszakos...

Mi lehet az oka az időszakos kábaságnak?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szinte mindennapos hogy általában délután rám jön egy ilyen kábultság érzet, ami akkor aznap már nagyon nem is múlik el.


Ahhoz tudnám hasonlítani mint ha be lennék rúgva, vagy mint ha 40 fokos lázam lenne(persze a hidegrázást leszámítva). Ilyenkor még összeszedetten beszélni is alig tudok..


Már nagyon kellemetlen, főleg mikor találkoznom kell valakivel, akár hivatalos ügyben, és már nem lehet lemondani.

Szinte látom a másik arcán hogy azt feltételezi hogy ittam...


Egyik esetben pedig a tescoban, vásárlás közben jött rám, ott is nagyon furcsán néztek rám.. mikor végre kiértem az autóhoz akkor láttam hogy szinte fal fehér az arcom, verejtékes, de mégis jéghideg. a pulzusom meg kb 110..


Pár nappal ezelőtt meg a szomszéd kért meg még reggel hogy később majd menjek át segíteni valamit pakolni, ebből is végül este lett, mikor már rámjött ez az akármi.. mikor átértem egyből rákérdezett hogy "aludtál?" én meg kínomban rávágtam hogy igen..


hazaérve belenéztem a tükörbe, és tényleg mint aki abban a percben ébredt, pedig nem.....


Neten próbáltam keresgélni hogy mi lehet ez de nem igazán találtam semmit a vérnyomásom jónak mondható 130-140 körül. a vércukrom 7-8 körül szokott lenni ilyenkor (meg máskor is)


A pulzusom szokott csak ilyenkor felmenni 100 fölé.


Mi a fene lehet ez? már kezdi nagyon megkeseríteni az életem..



2021. márc. 3. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A cukrod egyértelműen magas és az simán okozhat ilyen tüneteket. Ugye kezelik?
2021. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Okozhatja szorongás pl.
2021. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# Éh gyomorra 4-5

Úgy tudom étkezés után akár 11-ig is felmehet

2021. márc. 3. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hittem, ez az éhomi vércukorszint. Akkor vissza az egész.
2021. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!