Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be lettem utalva hasi ultrahan...

Be lettem utalva hasi ultrahang vizsgálatra, a recepciós hölgy azt mondta, hogy tele hólyaggal kell menni. Kb mennyi idővel a vizsgálat előtt igyak, hogy tele legyen a hólyag, de ne érezzem azt, hogy majdnem bepisilek?!

Figyelt kérdés

Ráadásul a lábaimat is ultrahangozni fogja a vki, összesen nem tudom mennyi lesz a két vizsgálat ideje, de nagyon nem bírom, amikor tele van a hólyag.


Hogy oldjam meg a dolgot, hogy minden szempontból rendben legyen?



2021. márc. 3. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teli hugyholyag azt jelenti, hogy pisilned kell. Vizsgalat elott 1 oraval masfel liter viz megteszi a hatasat.
2021. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgálat előtt, ha pisilned kell, ne engedd ki az összes pisit. Inkább járkálj gyakran vécére az utolsó órákban.
2021. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Tegnap reggel megvolt a vizsgálat, minden rendben volt!
2021. márc. 5. 06:28
 4/7 anonim válasza:
Szia, nekem is hasonló vizsgàlatra kell mennem, leírnád nekem akár privátban akár itt, hogy pontosan, hogy oldottad meg?én sem igazán bírom tartogatni.
2021. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia! Reggel ittam, de arra már nem emlékszem, hogy közvetlenül indulás előtt is?

Talán úgy volt, hogy pont behívtak a vizsgálatra és azután rögtön mentem pisilni... :)

Így rémlik.

Sok sikert kívánok! :) Biztosan minden rendben lesz!

2021. szept. 22. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Uhh gyerekek. Én egyszer időpontra mentem ilyenre. Petefészek cisztát kerestek.


Tegyük fel hogy 9-re (nem emlékszem mikorra hívtak, régen volt.)


Szóval én megittam egy üveg vizet meg egy üveg gyümölcslevet és 9-kor már borzasztóan kellett.

9-kor nyílik az ajtó, doki kimegy és elmegy szünetre.

10-15 perc múlva jön vissza, én már az ajtóban toporogtam. Tökre örültem hogy végre behív. De nem, behívott egy másik embert. Úgy kellett hogy emlékszem hogy kétpercenként kopogtam be hogy siessenek mert nem bírom.


Utána én lettem lebaszva hogy utrahangon nincs időpont és hogy tiszteletben kell tartani ha nem kerülök rögtön sorra. Az asszisztenst aki lebaszott szívesen megnézném ahogy tele hólyaggal próbál nem bepisilni a váróban...


Mindegy, gyorsan megnézték a két petefészkem, nem volt ciszta és mielőtt folytatták volna a vizsgálatot kimehettem a wcre.


Körülbelül 10 évvel rá egyik reggel elkezdett fájni a hasam és a sebészeten kötöttem ki, ott felküldtek hogy csináljanak egy ultrahangot. Nem ittam előtte rekordmennyiségű vizet. Nem voltam wcn de úgy lekötött a hasfájás, hogy nem is törődtem vele. A lényeg hogy nem úgy mentem be hogy majd bepisilek és így is meg tudtak vizsgálni és látták hogy petefészek cisztám van.


Szóval, a tanultság, hogy nem kell teleinni magad. Elég ha csak érzed hogy pisilni kell.


Amúgy utána volt egy kontrol, mert pár év után megint fájt a hasam. Akkor elmentem az orvos rendelőjébe. Nem pisiltem mielőtt bementem és az orvos majdnem szívrohamot kapott, mert a méhemnél egy nagy dudort látott. Kérdezte, hogy pisilnem kell, mondtam igen, kiküldött a wcre, kiderült ennyire tele volt a hólyagom mert amikor visszamentem, eltűnt a dudor. Mondta, legközelebb nem kell telthólyaggal érkeznem.

2022. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 🙂 Érdekes!
2022. jan. 1. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!