Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vált már be nektek bármilyen...

Vált már be nektek bármilyen stria elleni krém?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban a combom nagyon durván striás lett...Híztam is igen-igen, de nem ennyit szerintem, hogy ilyen durva legyen a combom. Vált be nektek bármilyen krém, akár otthoni kotyvasztás eredménye, mézről is hallottam, hogy jó rá, vagy bármilyen bolti krém? Esetleg valamilyen kis gép, amivel masszírozni tudnám ott? Igen, tudom, sport. Spinning biciklizem, nem viszem túlzásba, de rajta vagyok az ügyön. De nem is ez a kérdés, most kifejezetten a külsőleges(?) megoldásra irányul, ha tudsz segíteni, kérlek, ne tartsd magadban a véleményed. :)

2021. márc. 4. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Bio olaj
2021. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A feleségemnek egy jó minőségű kollagénpor segített eltüntetni a striákat szinte teljesen. Már alig látszanak, szinte olyan, mint szülés előtt volt.
2021. márc. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sok vizet iszol (2-3 liter, vagy felette) gyorsabban tűnik el.
2021. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!