Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megijedek attól hogy elalszok?...

Megijedek attól hogy elalszok? vagy ez mi?

Figyelt kérdés
Általában jól alszom és hamar el is alszok, viszont ritkán voltak olyan dolgok hogy feküdtem az ágyban vártam hogy elaludjak és már épp hogy az ébrenlétből átléptem volna az alvásba a testem vagy karom-lábam hirtelen megugrik vagy hogy is mondják ezt olyan mint amikor hirtelen megijedsz valamitől és a tested nem összerándul hanem így megugrik ilyen reflex szerűen.. na ez mostanában úgy 1 hete minden éjszaka megtörténik velem van hogy 3x-4x és már nagyon idegesítő hogy már épp elaludnék és a testem így megijed vagy nem tudom megugrik és fel is ébredek...

2021. márc. 5. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom hogy mi ez de velem is elő szokott fordulni főleg akkor amikor úgy próbálok aludni hogy még nem érzem magam fáradtnak.
2021. márc. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ettől megijedni. Sok volt az inger vagy a testmozgás, és az agy aktívabban dolgozik. Ezek ilyen önkéntelen rángások, teljesen ártalmatlan.
2021. márc. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális hypnic jerk -nek hivjak angolul.

En sokszor azt almodom, hogy megyek le a lepcson es hirtelen nincs ott egy lepcsofok

2021. márc. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!