Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koronavírus, akik már túl...

Koronavírus, akik már túl vannak rajta ilyenkorra?

Figyelt kérdés

Ti hogy éltétek meg amikor megtudtátok, hogy elkaptátok? Pánikoltatok, vagy úgy voltatok, mint pl én, hogy nagyon enyhe, náthás tünetek és hip hop, úgyis túl leszek rajta. Úgyis egyedül élek, nincs idős pl velem egy háztartásba.


Aztán persze amikor visszatértem a munkához, persze ment a köpködés a kolléganőmre aki elindította ez egész járványt. Én nem hibáztatom szegényt persze, nem direkt tette. Azóta éppen még nem tért vissza pl a szaglásom kb semennyire, ami persze érzékenyen érint...Azóta semmi kedvem egy jobb öblítőt kipróbálni, maradok az olcsóbbnál. Régen elég sok parfümöt használtam így már kb ahhoz sincs kedvem stb, ti hogyan éltétek át? Jah és persze jobbulást aki most van benne..



2021. márc. 5. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Jobb minél előbb túl lenni rajta, így már nincs mitől félni. Én már az első körben átestem rajta. Így lazán telt ez az évem, csak röhögök a parázókon.
2021. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Voltam influenzás is már, az sokkal keményebb volt.
2021. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Scream85 ***** válasza:
100%

Nálunk valószínűleg én "vittem haza", mivel a feleségem a kislányunkkal van otthon még, ők nem is nagyon mozdulnak ki sehova.

Nekem és a kislányunknak másfél napig volt kisebb lázunk (nekem jó 2hétig kisebb köhögés).

Sajnos a feleségemet jobban megviselte (asztmás), brutál módon köhögött, majd beszakadt a háta/mellkasa. Kórházba is került 9napra. Reggel és este kb. 14-14 gyógyszer, szinte egész napos oxigén támogatást kapott.

Hazajövetele után még jó másfél hétig köhögött, levert/gyenge volt. Mostanra nagyjából rendbe jött. Bár az esetleges szövődmények hetek/hónapok múlva is jelentkezhetnek, de szerencsére eddig nincs jele.

2021. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!