Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A csattanó maszlagot kik és...

A csattanó maszlagot kik és miért használják kábítószerként?

Figyelt kérdés

“ A maszlagból előállított kábítószer fogyasztói, az esetek többségében nem egy varázslatos világba csöppenek a szer használata során! Rövidtávú hatása a mérgezéshez hasonló tüneteket produkál! Az émelygés és puffadás mellett a hányás, a görcsök okozta fájdalom, mind a fizikai rosszullét tüneteiként szerepelnek.


A szervezet reakciójától, illetve a drog összetételétől függően a fogyasztó kórházi segítségre is szorulhat a hosszú órákig tartó hallucinációk közepette. A magára hagyott drogozó akár saját hányásába is belefulladhat, vagy kiszáradás közeli állapotba sodorhatja magát!”


Úgy tudom, hogy ebből ilyen utcai, alja drogot készítenek, de akkor sem értem, hogy ezt miért használják ha eufóriát nem okoz, csak is kizárólag negatív hatásai vannak...



2021. márc. 8. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
En csak annyit tudok, hogy annyira erosen mergezo, hogy lencse koze keveredve tomeges mergezest okozott par szem.
2021. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Általában tizenéves hülyegyerekek használják egyszer, és az atropin mérgezés rohadtul nem kellemes szóval szerintem nem igazán van olyan aki ismételten kipróbálná...
2021. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
most 40-es ismerősöm használta egyszer fiatalkorában egy koncerten. azt mondta olyan volt mint a fű meg kisebb halu. tényleg elég veszélyesnek tűnik én tuti nem próbálnám
2022. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én többször is használtam, csak egyszer majdnem megfulladtam tőle, egyszer meg majdnem elment a látásom. Így feladtam. Átváltottam később az angyaltrombitára, ami egy hajszálnyit biztonságosabb. Később pedig a szerecsendióra.

Hogy miért használjuk?

Hát úgy általánosan azért drogozik az ember, mert problémái vannak az életében, és el akar menekülni előlük. Kiütjük magunkat, elszállunk, és megszűnnek a problémák. Amikor nincs pénz rendes drogokra, akkor bármit felhasználunk ami kézhez kerül. Tök mindegy hogy mi. Mindegy hogy hogyan hat. Csak ne ez legyen. Ne kelljen a tiszta valóságban maradni, és szembenézni az életünkkel.

2022. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!