Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Patkány Keszthely 2021 március...

Patkány Keszthely 2021 március 8 Most találtam az udvarban egy döglött patkányt ez itt megszokott dolog?

Figyelt kérdés
Nem Zámor és nem régi terület, békés, szellős kertvárosi környezet.

#Patkány Keszthely
2021. márc. 8. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ez megvigasztal, Újpesten is sokszor van, illetve kiírják fotóval. pedig ez itt paneldömping. sajna ez van.
2021. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Őrült izgalmas történet, legyen mindenképp megfilmesítve!
2021. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

IT guy valószínűleg te egy igénytelen ember vagy ha ez számodra semmitmondó, hétköznapi dolog.


Mint például :süt a nap.


Hát wazze. No comment

2021. márc. 8. 15:59
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vigasztal, hogy Újpesten ugyanez a helyzet de köszönöm a hozzászólást! Tanulságos.
2021. márc. 8. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
ITGay összes válasza ilyen értelmetlen gyökérség, nem érdemes rá több szót fecsérelni.
2021. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
#5 na a szóvicchuszár lecsap, én legalább a témához szóltam hozzá, te csak ugatsz bele a vakvilágba, mert ha valahol meglátod a nevem még kisebbre összemegy a kis nyeszlett kukacod és ez dühít. Kettőnk között az egyik különbség, hogy én nem tudom ki a fene vagy és nagy ívben szarok is rá, kedves anonim felhasználó.
2021. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként patkány BÁRHOL lehet, normális ember gyökér kérdések helyett megoldást keres, pl hív egy szakit aki patkányirtót rak ki, de kbszott szomorú, hogy ezt is a szádba kell rágni, magadtól nem jut eszedbe.
2021. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:) 7. IT Guy, vicces fiú vagy aki szörnyen unalmas életet élhet ha itt tölti az idejét avval, hogy számára full érdektelen olyan dolgokat olvasgat és válaszolgat rájuk, amik valójában nem is érdeklik.


Úgyhogy kicsit még színesítek a szürke hétköznapokon.... Szóval normális helyeken nem fordul elő patkány mert nincsenek meg számára azok az életkörülmények amiket ő szeret.

Itt, egy szellős, napsütötte, kertvárosi udvarban igen nagy meglepetés a jelenléte, főleg a kedves vérbefagyott hullája a verőfényes délutánban kb. az udvar közepén.


Nem bántani akarlak de ez röhejes.... megközelítőleg 15 éve használom ezt az oldalt de mai napig fogalmam sincs hogy kit hol kell "teljesítmény" alapján lecsekkolni, most komolyan, nincs jobb dolgod?


Annyi érdekes dolog van a világban :) itt kötekedni ismeretlenekkel kidobott idő.


Kérem ha valakinek van még infója a keszthelyi patkány állapotokról, akkor legyen szíves ossza meg velem!

2021. márc. 8. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Patkányok mindenhol élnek. Ott is, ahol nem is gondolnád.
2021. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!