Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossz érzésem van a nyugati...

Rossz érzésem van a nyugati koronavírus vakcinákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pfizernél pédául volt már arcbénulás , arcüreg gyulladás.

De a legrosszabb az AstraZeneca. Vannak helyek ahol fel is függesztették.

És amit nem értek hogy miért okozott vérrögösödést? Van egy orvos facebookon aki nagyon ért az ilyenekhez és azt mondta hogy egy ilyen vakcina nem szabadna ilyet okoznia. Mert amik benne vannak az AstraZeneca-ban az alapján nem kéne.

Ti mit szóltok ehhez?



2021. márc. 9. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Szóbeszéd. Hangulatkeltés.
2021. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem okozott vérrögösödést.

Nincs rá semmilyen bizonyíték, hogy az osztrák eseteket az oltás okozta volna. A vérrögösödés eleve nem is a lehetséges mellékhatása. Eddig több tízmillió beoltottból volt pár komoly, veszélyes allergiás reakció. Pont, mint a "keletieknél"....

2021. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ausztriában volt egy haláleset, s egy súlyosabb eset.

Azt a szériát leállították, s úgy tudom itthon is azért állították le ideiglenesen az AZ-val történő oltást.

Nem bizonyosodott be,hogy a két eset valóban az AZ oltás miatt volt. -Vérrögösödést maga a Covid 19 okozhat.

Bár nincs új információ, feltételezhető, hogy már fertőzöttek voltak.

2021. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
...de amúgy ezt le is írták mindenhol szinte, hogy a program leállítása elővigyázatosságból történt. Koreában már le is zárult a vizsgálat, nem találtak összefüggést. A vérrögösödés meg eleve nem köthető hozzá. Van több dolog, ami elvileg igen, de az nem.
2021. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Több helyen olvass utána, több hírforrásból, az oltásellenes oldalak gátlástalanok és előszeretettel terjesztenek hazugságot/kamuhíreket. Emberek halálhírét használják fel saját céljaikra. Semmivel sem jobbak a kormánymédiánál.
2021. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Anafilaxiás sokkok mindegyiknél előfordultak. Egyáltalán nem gyakoribbak a súlyos mellékhatások az mRNS alapúaknál, és a többi nyugatinál, mint a többinél.
2021. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Mindenki azt adassa be, amelyiket jónak látja. Én a keletiekben nem bízom, és továbbra is az AstraZenecát teszem az első helyre. Mivel egyiket sem volt idő rendesen tesztelni (a Moderna esetében pl. a klinikai vizsgálatben részt vevők utánkövetése 2022 nyaráig tart), egyéni megítélés kérdése. Nem véletlenül mindegyik "csak" ideiglenes engedélyeket kapott.
2021. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%

LOL:D

Mindegyik vakcina átment a phase 3 tesztelésen, és értelemszerűen az előtte lévőkön is, tehát mind le lett rendesen tesztelve. Az utánkövetés ebbe nem tartozik bele. Nem kell álhíreket terjeszteni.

2021. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8: Én nem a 3. fázisról beszélek - azokban még messze nem vesz részt elég ember. A hagyományos engedélyezési eljáráson átment gyógyszerek esetében is a gyógyszerbevonások az első 3 évben szoktak megtörténni. Értem én, most nem lehet ennyit várni. De ideális esetben kellene! Amúgy meg kicsit sem volt nyomás az OGYEI-n, hogy adja ki az engedélyt, amikor Szíjjártó közölte, hogy másnap megy Moszkvába:D - Amúgy én nem akarok sem rábeszélni se lebeszélni senkit. Szerintem valamelyikkel jó beoltatnia magát az embernek a jelenlegi helyzetben, de hogy melyikkel, az mindenkinek a maga dolga.
2021. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

De, pont elég ember vett részt a megfelelő, kontrollcsoportos tesztek végrehajtásához. Hogy gyógyszerbevonás alatt mit értesz, azt nem tudom, mert az egy gyógyszertechnológiai kifejezés lenne maximum.

Az orosz kapott csak ideiglenes engedélyt. Nem is engedélyezte még az EMA, stb. Ha valaki azzal nem akar oltatni, az még érthetőbb, de a sputnik v-t is több helyen átment a a 3. fázison, így az sem annyira.

2021. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!