Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy már nem...

Honnan tudom, hogy már nem vagyok fertőző koronavírussal?

Figyelt kérdés

Már lement régen a házi karantén, de szaglásom még mindig nincs. Háziorvos érdektelen ez irányban, és azt mondja, hogy 10 nap után már nem fertőzök. Több egészségügyis ismerősömet is megkérdeztem már, és azt mondták, hogy attól még ugyanúgy fertőzhetek akár hetek múlva is, miután felgyógyultam. Ha gyorstesztet csináltatok, abból kiderül, hogy fertőző vagyok-e még?

[link]

Ilyenre gondoltam.



2021. márc. 10. 13:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, most látom, hogy erre ez a teszt nem alkalmas. Akkor hogyan tudhatom meg, hogy már nem vagyok fertőző?
2021. márc. 10. 13:10
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert már nincs covid járvány. A maszkbetegségre (Legionellózis) fogják rá a járványt.
2021. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt. Voltam fertőzött, és el tudom dönteni, hogy mi a maszkbetegség és mi nem az. A kérdésre esetleg...? Honnan tudom, hogy már nem fertőzök?
2021. márc. 10. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!