Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Normaflore segít a székreked...

A Normaflore segít a székrekedésben?

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
igyál tejet éhgyomorra
2021. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Segíthet, de elsősorban hasmenésre szokták javasolni.


Mondjuk a székrekedésben az lenne a segítség, ha kiderülne, hogy miért is van jelen. Lehet csak egyszerűen változtatnod kellene a táplálkozási szokásaidon, és több rostosabb ételt enni, vagy ha ülőmunkád van, akkor többet mozogni.


Én is épp életmódváltásban vagyok, bár nálam nem a székrekedés volt a baj, hanem a hasmenés, vagy hasmenés jellegű wc-zés. Bár nálam étkezési problémáról van szó.

2021. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sok gyümölcsöt és zöldséget eszek minden nap, az étrendem nem változik és sok vizet iszok és sokat is mozgok a nap folyamán.


Nagyon fura az emésztőrendszerem, egyik héten székrekedésem van, következő héten pedig megszűnik és minden nap tudok üríteni. Aztán 1 hét múlva megint visszajön a székrekedés. Csak jön és megy a szélrekedesem. Már évek óta nem tudom kideríteni az okát

2021. márc. 11. 21:55
 4/5 anonim válasza:

Sok rostot eszel.

egyél ojat ami megfosat mondjuk inyét tejel vagy ilyenek

2021. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
amugy segit
2021. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!