Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elfogyasszam vagy küldjem...

Elfogyasszam vagy küldjem vissza? Az elszineződéstől függetlenül fogyasztható?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülye kérdés, de elég finnyás vagyok ezekre a dolgokra. Weider multivitamint rendeltem, ami egy gumivitamin, narancs és citrom ízben. Az előző rendelésekhez képest, ezek a vitaminok narancs és citromsárga helyett inkább barna színűek, némelyiknek a széle már-már fekete. :/ Szav. idő szerint még fél évig jó, viszont kinézetre nem valami gusztusos és az illata sem az a kellemes gyümölcsös.

2021. márc. 12. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Dobd ki, de ne a színe miatt, hanem azért, mert gumivitamin. Mégis ki a fene vesz ilyet gyerekeken kívül?
2021. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én :D Utálom a tablettákat, és a multivitamin tabletták nem kicsik, de ez az én hülyeségem. :)
2021. márc. 12. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

(Semmi baj nincs a gumivitaminnal, ha neked ez jön be, használd nyuogdtan.)


Szerintem valószínű, hogy nincs baja, de mindenképpen minőségi hibás, szóval én visszaküldeném vagy kidobnám és vennék másikat.

2021. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem ezek után visszatérek a nutriversum multivitamin liquidjére... :)

Köszi a választ.

2021. márc. 12. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!