Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha más ember gyógyszerét...

Ha más ember gyógyszerét váltom ki, akkor szükségem van a TAJ-kártyára, vagy elég a TAJ-szám is?

Figyelt kérdés
Mielőtt azt hinnétek, nem valami csalásban akarok részt venni. Eleve ilyen esetben a patikusnál igazolnom kell magamat, aztán aláírnom egy papírt.
2021. márc. 12. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem férjem ki szokta váltani, az én nevemre van kitöltve a recept az én adataimmal, és én írom alá, de az átvevőnél a férjem írja alá.
2021. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi más nem kell hozzá.
2021. márc. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a saját esetemben sem viszem sehova. Bemondom, aztán kész, úgyis össze kell(ene) vetniük pl a személyivel, kibukik, ha nem tartozunk hárman össze.

Olyan cetlit, ami a TAJ-kártya, egyébként is tud bárki nyomtatni egy sima nyomtatóval is.

2021. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!