Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik oltást választanád?

Melyik oltást választanád?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 16:45
A kérdező szavazást indított:
Astra Zeneca
Pfizer/BioNTech
Szputnyik V (orosz)
Sinopharm (kínai)
Moderna
27 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Mindegyik oltást jobb, mint a semmi. Egyébként Modernát kaptam (EÜ dolgozó vagyok).

Szüleim Astra-Zenecát, nagyszüleim kínait kaptak.

2021. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Én kínait kaptam, édesanyám Szputnyikot. Bármelyikre nyitottak voltunk amúgy.
2021. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Én a kínaival már épp kezdtem megbarátkozni, erre jó eséllyel oroszt fogok kapni. :/
2021. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

A kínait, mert az hagyományos, bevállt technológiával készült, de úgy néz ki, mást fogok kapni.

Azt is elfogadom.

2021. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
De jó nektek, hogy már megkaptátok. Huszonéves egészséges fiatalként max jövőre kapom meg, szóval az idei nyaralásomnak is lőttek, az oltottak meg járhatnak kelhetnek már idén. :D
2021. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Én orvosként Pfizert kaptam anyukám Astrát kapott apukám Sinopharmot. Nagypapám szputnyikot kapott volna, de azt visszautasítottuk, de csak azért, mert a papa nagyon-nagyon rossz állapotban van és nem szeretném ha élő vírus tartalmú vakcinát kapna (én egyébként magamnak szó nélkül elfogadtam volna), nála kínaira vagy Pfizerra várunk.
2021. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha kényszerítenek, csakis kínait, mert az még hagyományos és mert egyik ismerősöm is azt kapta és semmi gond nem volt vele. Kár, hogy EU nem fogadja el, de mivel nem is tervezek külföldre menni, így engem nem érint. Az egészségem fontosabb! Ha megúszható, akkor egyiket sem szeretném. Nem akarok magamon kísérletezni.
2021. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Orvos szomszédom egyiket sem... s hiszek neki! Amúgy sem adattam volna be.
2021. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem csak annak az orvosnak szabad hinni oltásügyben, aki egyik kórháznak sem alkalmazottja, azaz nem fűződik az oltáshoz anyagi érdeke sem igazgatói utasítása..!
2021. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Hatos vagyok. Egyiküknek sem fűződik az oltáahoz anyagi érdeke, mert iszonyatosan sok pluszmunka az egész.
2021. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!