Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl ezt az...

Hogyan éljem túl ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Tavaly óta teljesen elszegényedtem. Minden vésztartalékom elfogyott mert munkanélküli lettem a vírus miatt. Most találtam munkát egy állami cégnél de úgy néz ki fizetés nélküli szabadságra fognak küldeni mert ebben a helyzetben nem tudnak foglalkoztatni. Teljesen el vagyok keseredve mert semmi pénzem nincs. Jelenleg 7000ftom van és ennyi. Semmi több. Már gondoltam rá, hogy prostituált leszek vagy egész egyszerűen megölöm magam. Teljesen kilátástalan az életem. Tele vagyok adósságokkal mert amikor elfogyott a vésztartalékom kölcsönöket kellett kérnem barátokaltól, tesómtól. Mondjatok nekem bármi biztatót, vagy ötletet mert nem látom a kiutat. Egy valamit ne írjatok...Hogy másnak is ugyanilyen nehéz, sokan munkanélküliek stb... Ez engem nem vigasztal ellenben baromi idegesítő, hogy mindenki evvel akar vigasztalni.
2021. márc. 13. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondok pár ötletet, amivel bár nem sokat, de valamennyit tudsz keresni.


1. Vannak a neten ilyen kérdőíves oldalak. Minden kitöltött kérdőív után kapsz valamennyi pénzt.

[link]


2. Vérplazma adás

"Minden sikeres plazmaadásért az akár 8000 Ft (4500 Ft költségtérítés a donációt követően készpénzben, valamint 3500 Ft ajándékutalvány a kérdőívért), valamint a 7500 Ft utalvány kerek fordulónál akkor jár, ha előre egyeztetett időpontra érkezel, és a sikeres donációd után hiánytalanul kitöltöd és leadod a centrumban a marketing célú információszolgáltatási kérdőívet."

[link]

[link]


3. Statiszta munka. Nem tudom, hogy most a szigorítások óta mennyire vannak ilyen műsorok, ahova lehet menni, de amúgy kb 3000-5000 ft-ot kaphatsz pl egy valóvilágos/xfaktoros közönségben ülésért.


4. Valami egyszerűen elvállalható, tapasztalatot, végzettséget nem igénylő munka. Pl: árufeltöltő, pénztáros, call centeres, csomagoló, mekis/bk-s dolgozó. Ilyen helyekre tuti felvesznek.


Egyelőre ennyit tudok mondani, de ha még van valami, ami eszembe jut, akkor írok.

2021. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ 1 válaszoló 🙂 A 4-es lehetőséget már próbáltam nem vettek fel, viszont a másik három még nem jutott eszembe. Köszönöm🙏
2021. márc. 13. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!