Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki mostanság volt covidos,...

Aki mostanság volt covidos, ki hogy élte meg?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mire vagy kíváncsi? 2 het gyógyultunk meg. Torok kaparás, láz 1-2 napig. Hát, derék fájás, fejben "nyomás" érzés, tompa volt az ember mint aki most kelt fel. Étvágytalanság, szárazköhögés, hányinger. 10 nap után kezdett határozottan jobb lenni. A média hatására, az emberek is full negatívan állnak ehhez. Az ilyen "kedves" aggódó és észt osztó emberekkel való megküzdés után, kis lelki hanyatlás is tapasztalható volt. Vagyis simán beforgatnak :( így utólag már azt mondom, lelkileg erősnek kell lenni, és csak arra gondolni, hogy meg fogsz gyógyulni, ez sokat segít. De az, hogy mindenkinek van egy " ismerősöm 2 nap alatt meghalt " sztorija, igazán nem segít egy beteg emberen! Szomorú, hogy vannak akik meghalnak, de attól te még küzdesz, és szeretnél élni. Egyébként tüneti kezelés, vérhigító szedése. A hit, hogy meggyógyulsz, mert megfogsz :)

Mondjuk ma meg azt kaptam, hogy ne nyugodjak meg, mert lehet még hosszútávú hatása. :O

Ez aztán az optimista hozzállás. Ennyi erővel az oltásnak is lehet hosszútávú káros hatása, mert ha a vírusra tudják mondogatni, akkor világosítsanak fel oltás ügyben is. Ja, hogy azt még nem tudjuk...megfogjuk. De ez már egy másik téma....

Bízzunk a mihamarabbi búcsúzásban a vírustól !!

2021. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*2 hete
2021. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pont ez érdekelt engem :) Hogy a lelki része is, hogy le vagy szarva tuti kórház halál stb, csak ez ömlik rátok is, és semmi olyan, mint ami nektek volt, hogy enyhe tünetek aránylag és kész.

Amúgy már az elejétől sejtettétek, hogy kovid?

2021. márc. 16. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem, én hideget ittam és utána kezdett kaparni a torkom. Majd egyre jobban fájt, végül éjjel láz. 38.1, de csak 1 napig, utána gyengeség és a többi. Majd kaptam anitbiot, mert brutál begyulladt a torkom. Az szépen levitte, utána jött a hányinger, émelygés 4 napig. De lehet az antibiótól. Közben jött a lelki terror, az ismerősöktől, hogy még véletlen sem tudj "felállni". Ez borzasztó! A férjemmel támogattuk egymást, és a gyerekekre koncentráltunk, próbáltuk a napokat túlélni. A dokik semmi bíztatás, csak ha volt tünet, rá gyógyszer. A gyerekorvos volt a legkorrektebb, vitamin ajánlás, kis homeo ( mit veszthetünk alapon :) )

plusz amit a neten összeszedtem, vérhigítás stb.

A 10 napban egyedül vagy! Aki egyedül él, el sem tudom képzelni, nagy önismeret, test feletti kontroll szükséges. Szerintem a pszichológusok szárnyalnak manapság ( is )! Aratnak a Frontinnal...

2021. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Saját magunknak teszteltünk, vettem a neten. Nekünk pozi lett a párommal, gyerekek negatív. Nem tudom jók e tesztek, nem is érdekelt. Elfogadták ezt is, betegek is voltunk. A gyerekek hála az égnek nem! Remélem igazolást kapunk emiatt, pár hónapig nem kell rugózni az oltáson.
2021. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1-2 napig száraz volt a torkom és nedvesíteni kellett.
2021. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!