Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől zsibbadhat a lábfejem...

Mitől zsibbadhat a lábfejem folyamatosan?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hogyan, viszont már kb. 1 hónapja nem tudom a bal lábfejemet felfelé mozgatni, azaz egy ponton megakad(úgy képzeljétek el, hogy fekszetek a hátatokon, és a lábfejeteket magatok felé mozgatjátok/húzzátok). Kézzel természetesen tudom, és semmi fájdalmat nem érzek. A minap kezdtem el azt érezni, hogy mintha zsibbadna folyamatosan, és ha pl. masszirozom vagy hasonló, akkor igazaból nem érzem annyira a lábfejem.(gondolom mindenki tudja milyen érzés ha elzsibbad valamije). Tudja valaki esetleg, hogy ez mitől lehet?

Esetleg ha az eddig leírtak nem lennének tiszták, akkor még ugy is el lehet képzelni, hogy ha járkálok, a bal lábfejem nem igazán mozog alap reflexből, folyamatosan vízszintesen van.



2021. márc. 17. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Leginkább gerinc sérv.
2021. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!