Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy néz ki az az ember, aki...

Hogy néz ki az az ember, aki bevan csavarodva? (LSD)

Figyelt kérdés
És mi a hatása? Mit érez olyankor az ember? Megvan azaz érzés mint a fünél hogy zsibbad vagy bizsereg kicsit mindened és összefolyva látsz mindent? (nekem a fünél mindig ha sokat néztem egy helyet összefolyt.)

2021. márc. 18. 06:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
2021. márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
14%
Amúgy úgy néz ki, hogyha azt "normál" ember meglátja egyből beviteti az illetőt diliházba. Mivel kívülről úgy néz ki a használó mint egy őrült. Összehasonlíthatatlan más drogokkal pl fűvel.
2021. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
És tényleg olyan mintha körülötted minden folyékony lenne és mozogna?
2021. márc. 18. 09:00
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Ign. De nem csak kívül hanem belül is. Egy pont felett szétfolyik minden, és nem lesz kint vagy bent. Pl egy sima szoba néha akkorának tűnhet mint egy focipálya. Máskor meg mint egy kis doboz. A panelházak is egyszer mintha makett figurák lennének, máskor meg kinyúlnak az ég felé. Közben minden mozog, folyik. Néha olyan érzése van az embernek hogy más dimenzióba, vagy más történelmi korba került. Aztán jön a fény és beszippant. Van hogy az ember csak repül idegen tájak felett, és olyan érzés hogy azt hiszi ott van. Mint egy álomban, csak ez az álom a valóságban van. Egy ilyen utazásra sehogy nem lehet felkészülni. De aki átadja magát neki, annak egy életre felejhetetlen élmény lesz.
2021. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Ezek olyan hallucinációk hogy konkrétan néz valamit az ember, és kivehető haluk jönnek. Megjelennek mintázatok mint a felhők az égen. Aközben minden (de tényleg minden) folyik, lélegzik. Kitágul, és össze húzódik. Amikor pedig elkap a végtelen erő, és beszippant a fény akkor idegen helyekre visz el. De akkor nem tud erről az ember. Az álmot át lehet élni valóságnak, hiszen olyankor csak az van. A normál állapotra, vagy arra sem mindig lehet emlékezni hogy ez egy szertől van.

Mivel ilyen húzós nagyobb dózisban, ezért nem szabad egyedül csinálni.

2021. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Komoly. :D
2021. márc. 18. 09:23
 7/28 A kérdező kommentje:
Amikor minden folyik meg lélegzik az nem olyan mint ezek az illuzios videók hogy nézed a közepét 30 mpig és nézz el valahova? Azért az durva lenne 6 óra hosszáig. Én fél óra után össze vissza hánynám magam az biztos.
2021. márc. 18. 17:32
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan :)

Teljesen más. Viszont nem is olyan vészes. Nem állandó haluk vannak, hanem hullámokban jön. Vannak full tiszta időszakok is. Egyébként a mentális oldala sokkal húzósabb.

2021. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Mattyer1 válasza:
100%

Azért nem is 6 óráról van szó. Mire kitisztulsz az akár 12 óra is lehet, de általában 8-10 óra alatt megvagy.


Én nem igazán bizsergek, ellenben a lábaimban az ágyékomban szokott lenni valamilyen fura érzés. Nem fájdalom, de kicsit mégis. Persze nem akadályoz ez semmiben.

Az érintések teljesen mások, sokkal selymesebb pl ha valaki simogat, vagy bebújsz az ágyikódba.


Gyakran folynak is a dolgok, viszont fűhöz nem igazán lehet hasonlítani.


Ami meg azt illeti, elég sokféle küszöb dózis van jelen az lsd-nél. Lehet kisebb dózisban eufórikus party, nagyobbakban szellemi átszellemülés, egohalál, vagy akár teljesen kiszakadhatsz a valóságból és hallzcinációk loopjába kerülsz.


Vannak neten ilyen chartok, hogy mi mennyinél kezdődik kb. Annyit persze megemlítenék, hogy elég nehéz belőni először hogy mennyi az annyi. (Rossz tárolás miatt pl sokat veszithet erejéből)

2021. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nekem eddig a legdurvább halum az az utcán volt biciklizés közben.. Ahogy mentem elkezdtem nézni egy házat jött utánam és lenéztem az útra és mintha dobálna vissza a játék mikor elmegy a net. Eléggé ráparáztam és azthittem vége nemérek haza soha. Elkezdtem nagyon gyorsan tekerni de persze nagyon hamar elfáradtam. Mikor leültem az ülésre megint ugyanaz. És most fél percig. Azthittem elájulok közeleg a vég. Brutál volt.. :D
2021. márc. 18. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!