Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki koronás volt, a családtago...

Aki koronás volt, a családtagok is elkapták?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Nekem anyukám elkapta, elég rosszul van, tegnap óta apukám is benne van. Én múlthéten megfáztam, egyelőre még csak az orrdugulással küzdök, de valószínűleg én sem úszom meg
2021. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es milyen tüneteik vannak? Mennyi idősek vagytok?
2021. márc. 19. 14:27
 4/15 anonim válasza:
88%

Az egyik barátnőm együtt él a párjával, a párja nem kapta el.

A sógorom felesége viszont elkapta a sógoromtól.


Szóval mindkettőre van példa.

2021. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, fejfájás, levertség(szinte egész nap fekszenek/alszanak) , láz, köhögés, étvágytalanság, szaglás elvesztése

Anya 50, Apa 52 én pedig 19 éves vagyok


egyébként én nem tartom valószínűnek, hogy egy háztartásban lévők nem kapják el, hiszen egy levegőt szívnak a beteggel, maximum van aki jobban viseli és jönnek ki rajta a tünetek (de ez csak az én véleményem)

2021. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

5# 1-es vagyok. Először is jobbulást kívánok Nektek!

A nemet tapasztalatból írtam, az én szüleim és a testvérem nem kapták el, csak én vagyok covidos.

2021. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os jobbulást! Milyen tüneteid vannak? Hol kaphattad el?
2021. márc. 19. 14:36
 8/15 anonim ***** válasza:

6# vagyok

Köszönöm! Láz, erős fejfájás, enyhe légzési nehézség, száraz köhögés, levertség. Nem tudom hol kaptam el, de más lehetőség a bolton kívül nem igazán van.

2021. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Apa 47 lesz 2 hét múlva, anya 46, én 23. Apa kórházban van, örülünk, ha túléli. Nekem pár napig fájt a torkom, utána pár napig folyt az orrom, eközben 0-24-ben fájt a fejem, amin a gyógyszer sem segített. Most meg enyhén köhögök. Összesen tart már vagy 2 hete, de már gyógyulunk kifele anyával. Bár a szagokat még mindig nem érzem. Anya kb. ugyanezeket a tüneteket produkálja, a fejfájás maradt ki nála csak. Illetve ő az ízekre is tompább. Én azokat érzem rendesen. Tesztet csak apának csináltak. Mivel pozitív lett, nekünk meg nem voltak akkor még tüneteink, nem csináltattunk magunknak, csak betartottuk a karantént.
2021. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

6# én is jobbulást kívánok neked, és remélem később sem kapják meg a családtagjaid


nekem anyukám boltban dolgozik, ugye elég sok ember között, de tényleg mindig rajta a maszk, nagyon szabály betartó, és a boltba sem lehet maszk nélkül bemenni.. de sajnos nem 100%-os védelem


ma kiváltottam nekik a gyógyszert amit covidra adnak, remélhetőleg az majd segít


Amúgy csak én nem tudtam, hogy azt ingyen adják? ':D

2021. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!