Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A korlátozó intézkedések...

A korlátozó intézkedések egyenként gyengítik, összességében rombolják az ember egész lényét, ez igaz?

Figyelt kérdés

emberi lény =

test + lélek + szellem + tudat



2021. márc. 19. 15:27
A kérdező szavazást indított:
igaz
nem igaz
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
A halál nem rombolja? (Nálunk már van covidos halott a családban.)
2021. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Mi a lelek, szellem es tudat kozott a kulonbseg?
2021. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lélek - érzelmek

Szellem - gondolatok

Tudat - összehangolja a testet,

a lelket és a szellemet

2021. márc. 19. 16:37
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

3

Ja, a hülyék az orvosi egyetemen nekem azt mondták, hogy mindezekért az agy egyes területei (illetve azoknak kapcsolatai) felelősek. Végre rájöttem, hogy hazugság az egész. Köszönöm!

2021. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az ember lénye, nem ér véget a bőrénél, kisugárzik,

olyan messzire jut el, amilyen kiterjedt az ember tudata.

2021. márc. 19. 17:07
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Fenébe, én meg azt hittem, hogy legalább ez a kategória ezomentes lesz. Tanultál te egyébként bármit is az idegrendszerről, illetve annak működéséről?
2021. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező! Mindent rombolnak az intézkedések. Példa rá, hogy Neked már teljesen elment az agyad.
2021. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 everlight ***** válasza:
100%

Többet ártanak mint használnak.Ha lenne-lett volna eredménye akármelyik korlátozásnak,vagy ha minden 2. ember belehalna akkor legyen igazuk,de így:


123 millió fertőzésből 2,7 millió halál,még 3 százalék sincs a halálozási arány,nagy a füst,kicsi a láng. Bezzeg azt nem merik megmondani mennyivel nőtt az öngyilkosságok száma az elszegényedés hatására. Szar az emberek egészsége mint Amerikában,Európában szintén:Elhízás,alkoholizmus,láncdohányzás+az egészségügy is szar jópár országban vagy megfizethetetlen a szegények számára. Dél koreában alig van érvényben valami korlátozás,mégis 1800 halott van 1 év alatt a vírus miatt ,50 milliós országban.

2021. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem hittem volna, hogy még mindig, napi 250 es halálozási számoknál is vannak, akik nyavajognak. Ez elképesztő! Mi a frusztrációd? Mit nem tudsz? Étterembe járni? Vagy a fodrászhoz? Hát baromi nagy probléma...vagy Te vagy a fodrász és nincs bevétel? Hát ez meg ennek a szar kormánynak az elfuserált intézkedése... a focisták megkapták már a kárpótlást, de sajnos a tusztika vendéglátás még nem nagyon. A korlátozás kell.....ha nem hiszed, keress olyan embereket (sajnos nem nehéz találni) akiknek a hozzátartozója COVID-ban halt meg....
2021. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 everlight ***** válasza:
53%
9.Rákban hányan halnak meg,szerinted?Ne kelljen már külön szobrot emelni a covid halottaknak.Többségük haldokló volt aki amúgy is meghalt volna,ezért csalás az egész járvány.Müller Cecília mit mondott a tájékoztatóján:Akik csak a covid miatt haltak meg 500 an vannak,1 év alatt,semmi.
2021. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!