Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány órát alszol hétközben és...

Hány órát alszol hétközben és hányat hétvégén?

Figyelt kérdés
Én hétközben kb 9-et, hétvégén 10-et. Szerintetek ez túl sok? Ha korábban feküdnék le, vajon kisebb lenne az alvásigényem?

2021. márc. 20. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap 7, hétvégente 8-9

Általában éjfélkor fekszem és 7:00-kor kelek hétköznap.

Életkortól függ, ha kamasz vagy, akkor a 9-10 nem sok.


25/F

2021. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kamasz bőven nem vagyok, 23 az életkorom.:D Általában mindig későn fekszem le, hajnali 1-2 körül hétközben, aztán alszom 11-12ig, mert csak akkortól kezdek dolgozni.
2021. márc. 20. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A magam részéről elég stabil az alvásom. Nagyjából minden egyes nap ugyanakkor fekszem le, és hétköznaponként, illetve hétvégén nagyjából ugyanakkor kelek. Minimális a szórás.

Ennek tükrében 6-7 óra alvás van hétköznaponként és mondjuk 7-8 hétvégén.


De nem is az óraszám a leglényegesebb, hanem az, stabilan kelek; nincs órákhosszig kómázás, nem kelek nehezen, friss vagyis, legyen szó akármelyik napról.

2021. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Mondjuk azért hajnali 1-2-ig fennmaradni szerintem sok...talán próbálj kicsit hamarabb. Ha nem vagy fáradt, kis sport segíthet rajta napközben. Ja, meg ne igyál alkoholt elalvás előtt, mert ugyan álmosít, de felületessé teszi az alvást.

2021. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hétköznap 6-7, hétvégén 6-9. Néha tartok egy nagyobb volumenű alvást, ha nagyon felborult valami. 7 óra alvás nekem kelleni szokott a jó közérzethez.
2021. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most az online oktatás miatt van, hogy 8-kor kezdődik az első óránk, de van, hogy 11-kor, szóval ez változó.

Hétvégén éjfél körül alszom el, és addig, ameddig csak tudok. Ma pl. majdnem 11 órát sikerült aludni, de úgy általában 9 jön össze.

2021. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden nap 7-8 órát alszom. Nincs különbség hétköznap és hétvége között.
2021. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!