Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet velem?

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Vacsora után (kifli virslivel) leültem TV-zni, és kb. fél óra után elkezdtem szédülni. Most szédüléssel együtt hányigerem is van. Megmérték a vérnyomásom, alacsony.. homlokom nem forró. Éppen fekszem, de eddig nem sokat segített. Nem úgy szédülök, ami akadályozna a mozgásban. Csak a fejem, ha ez így valmennyire értelmesen hangzik...

2021. márc. 27. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy eddig még nem volt ilyesmi.
2021. márc. 27. 21:29
 2/4 Contefleur ***** válasza:
Szia. Hát ez igen csak sokminden lehet. Fáradtság, stressz, vírus, baktérium, cukor problémák... stb.
2021. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Picsaa
2021. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2, köszönöm szépen a választ! Valószínűleg egy süti miatt történt velem mindez, előtte sütöttem. Finom volt, mindenkinek ízlett, de ahányszor rá gondoltam szédülés közben, erősödött a hányingerem, asszem ez okozta.
2021. ápr. 5. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!