Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mit szokott használni...

Ki mit szokott használni fejtetű ellen? A lányom az oviból hozta haza. Nekünk most a Picksan - tetű stop sampont ajánlották ami egy új és nagyon hatékony termék. Van aki használta már?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia..tetűfésűt vegyél gyógyszertárba..nagyon hatásos..a másik pedig a hígított ecetes öblítés..ecet totál kinyírja még a serkéket is..fodrászként így tanultuk..a hígítási arányra már nem emlékszem..töményen nem szabad..
2010. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 margoz ***** válasza:

Nem rég a televizióban volt erröl egy nagyon jó müsor,a lényeg ,a hajat és a fejet bekenték elég vastagon hajbalzsammal,majd kb 15 perc után sürü fésüvel kezdték a tövitöl lefelé fésülni,minden huzzás után a fésüt letörölték,és a kendön ott voltak a tetük és a serkék.Igy elkerülték hogy a tetü által okozott viszketés miatt a fejvakarás által a börsérülés csipjen a tetüirtótól.

Utána csak egy alapos fejmosás kell,szerintem akár testápoloval vagy más krémmel is meg oldható,és töbször is elvégezhető fájdalom nélkül,ami egy kisgyereknél pláne fontos.Nekem is volt már fejtetüm és mire a gyógyszertárba jutottam a tetüírtó szerért szinte véresre vakartam magam,azt a kint nem tudom leirni amikor bekentem magam,Azota a hajbalzsamos modszer használom ha a 3.gyerekem osztályában ilyesmi elöfordult,és hatásos.

2010. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm, nem rossz ötlet :) Mi a Paranit-ot használtuk a családban, ami a benne található olaj segítségével elzárja a légzőjárataikat a tetveknek, így megfulladnak, utána meg egyszerűen kihullanak. Ha pedig valakinek már van, akkor érdemes mindenkinek használni, mert szinte biztos, hogy így nem fog átterjedni másra.
2010. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi a Hedrint használtuk, és nagyon elégedett voltam vele. Tényleg szagtalan, de mégis maradéktalanul elpusztította a tetveket a lányom hajában.
2012. nov. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!